Урочисте відкриття мультимедійної лавки у м. Чортків

Група ПЗУ Україна в рамках співпраці та партнерства з містом Чортків у Західній Україні підтримала ініціативу та профінансувала встановлення мультимедійної лавки, яка символізує дружбу та багатовікові зв’язки двох народів – України та Республіки Польща.

5 вересня 2021 року відбулось урочисте відкриття мультимедійної лавки в парку імені Івана Франка в Чорткові. Лавочка відтворює найвидатніші твори польської та української класичної музики, зокрема твори Шопена, Огінського, Монюшка, Леонтовича, Лисенка та Старицького, а також має функцію безкоштовної зарядки телефонів та інших електронних пристроїв.

Урочисте відкриття лавки відбулося під час організованого свята для жителів Чорткова, у партнерстві з Кредобанком - бізнес-партнером Групи ПЗУ Україна. На заході були присутні Володимир Шматько - міський голова Чорткова, Яцек Адріан Матусяк - Голова Правління ПЗУ Україна, заступник голови наглядової ради Кредобанку, Єжи Яцек Шугаєв – Голова Правління Кредобанку, та Пьотр Урбанович і Олександра Олейник - консульські аташе Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку. Лавку освятили представники трьох основних релігій: вікарій Юліан Рожинський (Костьол св. Станіслава), Ординарій Бучацької єпархії Греко-Католицької Церкви, єпископ Дмитро Григорак, Митрофорний протоієрей Української Православної церкви Київського патріархату Чортківської церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Михайло Левкович.

ПЗУ Україна пишається долученням до такої ініціативи та сподівається, що встановлена лавка протягом багатьох років буде тішити та надихати жителів і гостей славного міста Чортків!

Урочисте відкриття лавки: Володимир Шматько - міський голова города Чортків, Яцек Адріан Матусяк - Голова Правління ПЗУ Україна, заступник голови наглядової ради Кредобанку, Єжи Яцек Шугаєв - Голова Правління Кредобанку

повернутися
Інші публікації
З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом

З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом "Автоцивілки"

Сьогодні вступили в дію нові умови по Автоцивілці - з 1 липня 2022 року страхова сума за шкоду по майну збільшується з 130 000 грн до 160 000 грн, по життю та здоров’ю з 260 000 грн до 320 000 грн, а ліміт відшкодування за Європротоколом складатиме 80 000 грн.

Детальніше
Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

У понеділок, 27 червня 2022 року, керівництво компанії завітало до міста Чортків, де відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги одразу двом організаціям, що вкотре подарувала дітям надію та підтримку.

Детальніше
Електронний договір КАСКО від PZU

Електронний договір КАСКО від PZU

Компанія «ПЗУ Україна» запровадила можливість укладення електронного договору КАСКО. Відтепер вам не потрібно їхати до офісу страхової компанії чи викликати страхового агента, ви можете застрахувати свій автомобіль навіть знаходячись за кордоном, а електронний договір завжди буде під рукою у вашому смартфоні.

Детальніше