Урочисте відкриття мультимедійної лавки у м. Чортків

Група ПЗУ Україна в рамках співпраці та партнерства з містом Чортків у Західній Україні підтримала ініціативу та профінансувала встановлення мультимедійної лавки, яка символізує дружбу та багатовікові зв’язки двох народів – України та Республіки Польща.

5 вересня 2021 року відбулось урочисте відкриття мультимедійної лавки в парку імені Івана Франка в Чорткові. Лавочка відтворює найвидатніші твори польської та української класичної музики, зокрема твори Шопена, Огінського, Монюшка, Леонтовича, Лисенка та Старицького, а також має функцію безкоштовної зарядки телефонів та інших електронних пристроїв.

Урочисте відкриття лавки відбулося під час організованого свята для жителів Чорткова, у партнерстві з Кредобанком - бізнес-партнером Групи ПЗУ Україна. На заході були присутні Володимир Шматько - міський голова Чорткова, Яцек Адріан Матусяк - Голова Правління ПЗУ Україна, заступник голови наглядової ради Кредобанку, Єжи Яцек Шугаєв – Голова Правління Кредобанку, та Пьотр Урбанович і Олександра Олейник - консульські аташе Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку. Лавку освятили представники трьох основних релігій: вікарій Юліан Рожинський (Костьол св. Станіслава), Ординарій Бучацької єпархії Греко-Католицької Церкви, єпископ Дмитро Григорак, Митрофорний протоієрей Української Православної церкви Київського патріархату Чортківської церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Михайло Левкович.

ПЗУ Україна пишається долученням до такої ініціативи та сподівається, що встановлена лавка протягом багатьох років буде тішити та надихати жителів і гостей славного міста Чортків!

Урочисте відкриття лавки: Володимир Шматько - міський голова города Чортків, Яцек Адріан Матусяк - Голова Правління ПЗУ Україна, заступник голови наглядової ради Кредобанку, Єжи Яцек Шугаєв - Голова Правління Кредобанку

повернутися
Інші публікації
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Прийміть щирі вітання з Великоднем!

Детальніше
Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

СК «ПЗУ Україна» за перший квартал 2024 року залучила 481 млн грн страхових премій.

Детальніше
Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Група «ПЗУ Україна» отримала нагороду на Міжнародному форумі PRNext.

Детальніше