Група «ПЗУ Україна» відсвяткувала 100-річчя своєї присутності у Львові

Ми з гордістю повідомляємо про важливу та історичну дату для «ПЗУ Україна», і ми раді, що можемо поділитися цією новиною з нашими клієнтами та партнерами.

Протягом 100 років Компанія гарантувала своїм клієнтам надійність і впевненість у завтрашньому дні, щодня створюючи та вдосконалюючи свої продукти, демонструючи високий рівень сервісу.

Історія регіонального офісу у Львові розпочалася 23 червня 1921 року. Відповідно до польського страхового законодавства, у Львові було створено Дирекцію «ПЗУВ» («Повшехни Заклад Убезпєчень Взаємних» - Powszechny Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych). На той час «ПЗУВ» мала довгу історію, починаючи з 1803 року, коли в Польщі була створена перша страхова компанія «Повшехни Заклад Убезпєчень Спулка Акцийна» (Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna - PZU SA).

Серед цікавих фактів з історичного минулого є те, що будівля для «ПЗУ» у Львові була спроектована та побудована - за спеціальним замовленням львівської дирекції - на нинішній вул. Драгоманова 14/16. А один із номерів страхового тижневика «Наші справи» за січень 1931 року був повністю присвячений діяльності львівської дирекції з нагоди її 10-річчя.

Сьогодні «ПЗУ» має не тільки величну історію, але також, як і 100 років тому, вона має великий досвід, визнання та високі позиції на непростому українському страховому ринку.

З нагоди 100-річчя відкриття регіонального офісу у Львові 30 червня 2021 р. відбулася прес-конференція. В урочистості взяли участь спеціальні гості – Генеральна консулка Республіки Польща у Львові пані Еліза Дзвонкевич, архієпископ Мечислав Мокшицький - Львівський римо-католицький митрополит, а також представники Компанії - члени Правління ПрАТ СК «ПЗУ Україна» Павел Гжешік та Василь Зубач.

Прес-конференцію вела пані Аліна Бойчук, директорка Південно-Західного управління ПрАТ СК «ПЗУ Україна». Серед учасників прес-конференції були представники головних місцевих засобів масової інформації, відомі блогери, представники мерії Львова, а також члени правління провідних банків Львова: «Кредобанку» та «Ідеябанку».

Прес-конференцію відкрив пан Павел Гжешік, заступник голови Правління «ПЗУ Україна», і від імені Голови Правління Яцека Адріана Матусяка, який був відсутній через службові обов’язки у Варшаві, він подякував усім гостям та журналістам за приїзд та наголосив на особливій ролі партнерства «ПЗУ Україна» з органами влади Львова, Консульством Республіки Польща, Львівською Архієпархією, засобами масової інформації та неурядовими організаціями. Без цього партнерства успіхи «ПЗУ Україна» та спільні проекти, які Група «ПЗУ Україна» впродовж років реалізовувала для львівської громади, були б неможливими.

Гості заходу переглянули короткий фільм про фінансову історію міста Лева та вагомий внесок «ПЗУ» у розвиток страхової галузі, підготовлений спеціально до цієї події.

Міський голова Львова пан Андрій Садовий на проведеній раніше зустрічі з делегацією «ПЗУ Україна» особисто подякував за вагомий внесок у розвиток бізнесу та привітав з ювілеєм. Міський голова Садовий закликав «ПЗУ Україна» до спільних рекламних заходів у Львові та запевнив в організаційній підтримці Департаменту комунікації міської адміністрації.

«Ми завжди відкриті та готові допомогти чим можемо. Я зацікавлений у тому, щоб була якісна синергія міста із компаніями. Я хочу вручити вам диплом від імені громади міста, як визнання вашої праці, яку робить ваша компанія для Львова. Ми це цінуємо», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Представники «ПЗУ Україна» також подякували за плідну співпрацю з міською владою.

Ця подія мала великий розголос як у традиційних засобах масової інформації, так і в соціальних мережах. Інформація про цю подію серед іншого була опублікована інформаційною службою Міського голови Львова на веб-сайті Львівської міської ради, на веб-сайті Прес-клубу, на веб-сайті Daily Lviv та на веб-сайті Львівської Архиєпархії.

«ПЗУ Україна» входить до ТОП-10 лідерів на страховому ринку України.

На сьогодні страхова Група налічує понад 600 філій та понад 16 000 працівників 1 у п’яти країнах. Вона надає широкий спектр страхових та фінансових послуг - понад двісті видів продуктів, з яких понад 120 це страхування. ЇЇ бренду довіряють понад 22 мільйони клієнтів у Польщі, Україні, Литві, Латвії та Естонії.

«ПЗУ» - одна з найбільших фінансових груп у Центральній та Східній Європі.

1 Дані веб-сайту PZU Україна.

Прес - конференція ПЗУ Україна з нагоди 100 -річчя своєї історичної присутності у Львові

Член правління ПрАТ СК «ПЗУ Україна» Павел Гжешік та Митрополит Львівський Римо-католицької церкви Мечислав Мокшицький

повернутися
Інші публікації
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Прийміть щирі вітання з Великоднем!

Детальніше
Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

СК «ПЗУ Україна» за перший квартал 2024 року залучила 481 млн грн страхових премій.

Детальніше
Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Група «ПЗУ Україна» отримала нагороду на Міжнародному форумі PRNext.

Детальніше