Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Шановні клієнти.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» вже 30 років дарує надійний захист та піклується про ваш час та кошти. Саме тому, ми завжди готові запропонувати привабливі умови для максимального захисту вашого авто.

Захист КАСКО – це добровільний вид страхування, який дозволяє покрити шкоду від непередбачуваних обставин та включає в себе широкий діапазон страхових випадків, в т.ч. ризики від ДТП, стихійних лих, протиправних дій третіх осіб чи викрадення вашого авто.

Важливо, що КАСКО від «ПЗУ Україна» адаптоване під наші складні реалії та пропонує своїм клієнтам додаткове покриття воєнних ризиків, що убезпечить від збитків внаслідок воєнних або бойових дій, збройних конфліктів, ураження мінами, бомбами та ін. засобами ведення війни (за винятком визначених законодавством України територій бойових дій або тих, які є тимчасово окуповані).

Разом з дилерськими центрами Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто», ми підготували унікальну пропозицію для всіх поціновувачів бренду Hyundai: при укладенні договору КАСКО у вказаних дилерських центрах на період 12 місяців, ви отримуєте у подарунок місяць додаткового надійного захисту від «ПЗУ Україна» по програмі АВТОКАСКО.

Термін дії акції: 01 листопада 2023 року – 31 січня 2024 року (включно).

Територія покриття акції: м. Київ

Місце проведення: дилерські центри продажу автомобілів марки Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто» в м. Києві.

Умови акції: для клієнтів, які придбають у період  дії рекламної кампанії договір страхування КАСКО на 12 місяців у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто» в м. Києві, отримають додатковий 1 місяць страхування свого транспортного засобу у подарунок. Під подарунком мається на увазі придбання клієнтом 1 додаткового місяця страхування по програмі АВТОКАСКО «AVTOKASKO – пакет AVTOMIX» за 1,00 грн.

Скористайтесь вигідною пропозицією, убезпечте ваш улюблений автомобіль та будьте впевнені в його надійному захисті за будь-яких умов!

повернутися
Інші публікації
Зимова акція від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep

Зимова акція від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep

СК «ПЗУ Україна» запускає спільну акцію з офіційними дилерськими центрами Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep.

Детальніше
Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» щодня працює на Перемогу, підтримує економічний фронт та допомагає нашим героїчним воїнам!

Детальніше