5000 співробітників EVA застраховані в «ПЗУ Україна страхування життя»

Компанія «ПЗУ Україна страхування життя» уклала минулого тижня договір із найбільшою в Україні мережею магазинів з продажу товарів для краси та здоров’я EVA. Відтепер 5 000 співробітників мережі мають наше страхування.

Поліс від «ПЗУ Україна страхування життя» передбачає фінансовий захист кожного члена команди EVA в разі смерті, інвалідності, настання критичних захворювань і отримання травм.

Приємно, що мережа EVA постійно розвиває цивілізовану соціальну культуру на українському ринку праці – займається благодійністю, підвищує захист працівників і навіть турбується про їхнє життя. Ми раді працювати з командою мережі EVA і готові надати послуги високого ґатунку.

Також хочемо наголосити, що укладання цього договору стало можливим за активної безпосередньої участі нашого надійного партнера брокера - «Страховий Адвокат».

Нагадаємо, «ПЗУ Україна страхування життя» - це єдина компанія зі страхування життя, яка отримала найвищий рівень платоспроможності й фінансової стабільності А+ у рейтингу Інституту оцінки ризиків у кінці минулого року. Крім цього, за результатами дослідження від фінансового видання dengi.ua,  наша компанія обіймає друге місце серед страховиків життя.

повернутися
Інші публікації
Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Фінансові показники з інвестиційним доходом за 2021 рік

Детальніше
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Вітаємо Вас зі світлим святом Великодня! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, гармонії та більше радісних митей.

Детальніше
ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

Турбота про здоров’я клієнтів – це основна наша задача. Компанія «ПЗУ Україна» продовжує працювати у цей складний для нас усіх час та дбати про те, щоб кожен наш клієнт отримав необхідну медичну допомогу у найкоротші терміни.

Детальніше