Страхування у Житомирі

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
10014, Житомир, майдан Соборний, буд. 7/1, оф. 26 Регіональні офіси +38 (067) 409-28-46 пн.-пт. 09:00-18:00
10014, Житомир, майдан Соборний, буд. 7/1, оф. 26 Корпоративний відділ (для юр. осіб) +38 (067) 409-28-46 пн.-пт. 09:00-18:00

 

Страхова компанія PZU здійснює свою діяльність у місті Житомир, надаючи населенню повний спектр страхових послуг. Серед них – як традиційні, так і ексклюзивні продукти, котрі не знайти в жодній компанії.

 

Великим попитом у PZU користуються поліси автострахування. Серед них – КАСКО, Автоцивілка, добровільна Автоцивілка, "Зелена карта". Переваги замовляти ці поліси саме у PZU – в тому, що додатково до них можна оформити допоміжні унікальні послуги. Це, наприклад, «PZU КАСКО Assistance», котрий має багато вельми корисних опцій.

 

Не менш популярними є також поліси туристичного страхування. Вигідні пропозиції для себе зможуть знайти ті, хто їде за кордон на навчання, роботу або відпочинок. Є можливість включити у поліс саме ті ризики, які будуть найбільш вірогідними. Окремі види страхування для країн Шенгенської угоди. Також поліс можуть оформити навіть ті, хто подорожує у межах України.

 

Медичне страхування – привабливий поліс як для фізичних осіб, так і для підприємців (задля страхування своїх робітників). Це – чудова можливість компенсувати витрати на медичне обслуговування, яке може знадобитися у будь-який момент.

 

Також актуальним є страхування життя і страхування майна – тобто найдорожчого у нашому житті. Ці поліси дозволять не залишитися без грошей у скрутну хвилину і вам, в вашим рідним та близьким.

 

Страхова компанія PZU – це понад 75 страхових продуктів. Обирайте оптимальний для себе та робіть своє життя більш комфортнішим.

 

PZU Україна - лідер страхування в Україні!

У Житомирській області в нас є представництва також в таких містах: Новоград-Волинський.