Страхування в Жовтих Водах

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
52200, Жовті Води, вул. Козацької Слави, буд. 10 Регіональні офіси +38 (067) 554-24-67; +38 (066) 109-66-62 пн.- пт. 09:00-18:00
перерва 13:00-14:00

Страхування - це послуги, які з року в рік стають більш популярними серед українців. 

Щоб убезпечити себе від непередбачених ситуацій, найкращим рішенням стане звернення до одного з лідерів страхового ринку в Україні - страхової компанії «ПЗУ Україна». З нами ви можете сміливо розраховувати на отримання повного спектру послуг страхування від кращих фахівців зі страхування.

Перелік послуг страхування «ПЗУ Україна» в Жовтих Водах

Завдяки офісу компанії «ПЗУ Україна» в Жовтих Водах, ви можете подати документи на отримання таких видів страхування:

• Туристичне страхування. Туристичний страховий поліс дозволить максимально безпечно почувати себе при подорожах за кордон. Важливо відзначити, що посольства деяких країн вимагають оформлення цього поліса при подачі документів на візу. Ми рекомендуємо оформити даний поліс, незалежно від необхідності наявності даного поліса при перетині кордону в різні країни. З туристичним полісом ви будете надійно захищеним від непередбачених ситуацій, перебуваючи в іншій країні.

• Добровільне медичне страхування (ДМС). Цей вид страхування призначений для співробітників вашого підприємства. З його допомогою власник бізнесу зможе розраховувати на економію часу і ресурсів (адже співробітникові не доведеться шукати лікаря самостійно). Ще однією перевагою є підвищення престижності вашого підприємства, що приверне кваліфікований персонал.

• Страхування авто. Автострахування передбачає три окремих поліса: КАСКО (страхування автомобіля), ОСАГО (страхування цивільно-правової відповідальності водіїв), Зелена картка (страхування відповідальності водіїв при подорожах за кордон на авто). Автоцивілка та КАСКО допоможуть вам відчувати себе безпечно в будь-якій ситуації на дорозі.

• Страхування майна. Краще рішення для захисту нерухомості або іншого цінного майна.

Переваги страхування в «ПЗУ Україна»

Не має значення, необхідно вам оформити КАСКО або застрахувати майно, звертаючись в офіси «ПЗУ Україна», ви можете розраховувати на такі переваги:

послуги страхування від однієї з найбільших страхових компаній в Центральній і Східній Європі;

компанія є членом міжнародних організацій: МТСБУ, European Business Association, The American Chamber of Commerce;

більше 100 офісів в Україні, понад 300 професійних співробітників, готових вас обслужити;

цілодобова підтримка клієнтів;

попередній розрахунок вартості страховки за допомогою калькулятора;

Адреса офісу «ПЗУ Україна» в Жовтих Водах

Для мешканців Жовтих Вод послуги «ПЗУ Україна» доступні в нашому регіональному офісі, який знаходиться за адресою: вул. Козацької Слави, 10

Контактні телефони: +38 (056) 526 -02 -17; +38 (067) 554-24-67; +38 (097) 806-45-36; +38 (097)-996-44-50

Графік роботи:

пн.- пт. 08:30-18:00