Страхування у Тернополі

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
46001, Тернопіль, вул. Старий Ринок, буд. 1, офіс 24 Регіональні офіси +38 (097) 998-13-50 пн.-пт. 09:00-18:00
сб. 10:00-14:00
46001, Тернопіль, вул. Старий Ринок, буд. 1, офіс 24 Корпоративний відділ (для юр. осіб) +38 (097) 998-13-50 пн.-пт. 09:00-18:00
сб. 10:00-14:00

Вже давно започаткувала свою діяльність у місті Тернопіль надійна страхова компанія європейського походження PZU. Сьогодні ми пропонуємо жителям міста скористатися нашими послугами різноманітних видів страхування, які здатні поліпшити життя кожному, хто придбає наш страховий продукт.

Так, ми пропонуємо привабливі умови туристичного страхування. У нас поліс зможуть придбати як подорожуючі Україною, так і ті, хто мандрує за кордон. Маємо ми привабливі поліси й для тих, хто від’їжджає у країни Шенгенської угоди.

Користується неабияким попитом і наше медичне страхування. Таку послугу можуть оформити як фізичні особи для себе чи своїх близьких, так і юридичні особи-підприємці, застрахувавши своїх робітників. Завдяки цим програмам можна скоротити розтрати на медичне обслуговування.

Також PZU пропонує клієнтам широкий вибір полісів зі страхування життя. В нас є і накопичувальні, і ризикові програми – обирайте ту, яка вам до смаку. А також зверніть увагу на страхування майна – захистіть свою нерухомість від непередбачуваних випадків.

Автострахування – це взагалі окремий розділ наших страхових продуктів. Він включає в себе безліч полісів, серед яких такі традиційні, як КАСКО і Автоцивілка зі стандартним набором послуг, або "Зелена карта" для тих, хто їздить за кордон на власному авто, так і ексклюзивні, з вельми зручними перевагами.

А поліс відповідальності від компанії PZU дозволить вам захистити себе від фінансових виплат у разі завдання матеріальної шкоди третім особам.

Ознайомлюйтесь з усіма нашими полісами страхування, обирайте те, що вам потрібно, та робіть своє життя безпечнішим та комфортнішим.

PZU Україна - лідер страхування в Україні!

У Тернопільскій області в нас є представництва також в таких містах: Чортків