Страхування у Павлограді

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
51400, Павлоград, вул.Соборна, буд. 70Г Регіональні офіси +38 (067) 409-30-87; +38 (095) 278-62-78; +38 (067) 409-30-87 пн.-пт. 09:00-18:00

Страхування сьогодні є вкрай важливим для більшості українців, особливо це стосується власників автомобілів, а також тих, хто подорожує за кордон. Але не тільки ці 2 категорії людей мають потребу в страхових послугах. Страхові послуги затребувані повсюдно, в тому числі в м. Павлоград. Завдяки відкриттю регіонального підрозділу «ПЗУ Україна», в Павлограді можна скористатися практично будь-якою з актуальних страхових послуг.

Трохи про компанію «ПЗУ Україна»

Страхова компанія «ПЗУ Україна» є представником однієї з фінансових груп в Східній і Центральній Європі - PZU SA (Польща). Компанія представлена ​​в Україні більш ніж 80  регіональними підрозділами, в тому числі в м. Павлоград. Повну карту представництв можна побачити на сайті.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» забезпечує надання більш ніж 120 страхових послуг. Це є можливим завдяки наявності понад 30 ліцензій на ведення страхової діяльності. Кожен може зробити вибір послуги прямо на сайті Компанії, будь це туристична страховка, автострахування, страхування життя/здоров'я/майна або підприємницької діяльності.

Які страхові послуги доступні в м. Павлоград?

Компанія «ПЗУ Україна» займається наданням страхових послуг, в тому числі в м. Павлоград, де є можливість купити будь-яку страховку з наступного списку:

1. Автострахування - включає страховку автомобіля КАСКО від різних ризиків (викрадення, пожежа, ДТП), а також можливість застрахувати громадянську відповідальність водія (ОСЦПВ і Зелена картка). Поліс Зелена картка є вимогою при подорожі по країнах Шенгену.

2. Страхування виїжджаючих за кордон страхування як туристів, так і тих, хто вирушає за кордон на роботу (в тому числі в Республіку Польща). Цей вид страхування покриває такі ризики, як відмова у видачі візі, втрата багажу, затримка/скасування рейсу, а також медичні витрати, у випадках, коли необхідна екстрена медична допомога.

3. Страхування життя і здоров'я - включає різні пенсійні, накопичувальні і ризикові програми, що дозволяють забезпечити старість або просто підстрахуватися у непередбачуваних ситуаціях.

4. Страхування майна - можливість застрахувати особисте майно від основних ризиків (пожежа, затоплення, крадіжка, вандалізм, стихійні лиха).

5. Страхування юридичних осіб - велика група, включає добровільне медичне страхування співробітників (ДМС), страхування відповідальності, майна (вантажі, автопарк, основні фонди), різні підприємницькі ризики.

Настільки широкий перелік можливостей дозволить зробити Ваше життя більш захищеним як в фінансових, так і в організаційних питаннях. Оформити будь-яку страхову послугу можна в режимі онлайн на сайті, або в регіональному підрозділі за вказаною нижче адресою.

Основні переваги страхування Компанії «ПЗУ Україна»

Страхова компанія «ПЗУ Україна» забезпечує не тільки велику різноманітність страхових послуг. Фірмовою рисою компанії є цілодобова підтримка своїх клієнтів, а також оперативність при виникненні страхового випадку.

Загальний список переваг страхування «ПЗУ Україна» включає:

  • більшість послуг мають цінову варіативність, наприклад, можна обрати відповідну по вартості і покриттю туристичну страховку або поліс добровільного медичного страхування, не кажучи вже про КАСКО (вибір кількості ризиків);
  • цілодобовий Assistance 24/7 дозволяє клієнту зв'язатися зі страховою компанією максимально оперативно;
  • можливість купити страховий поліс в режимі онлайн, що особливо актуально в період карантину.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» є досвідченим гравцем з більш ніж 25-річним стажем роботи на українському страховому ринку. Взаємодія з провідними банками України (до 30), клієнтоорієнтованість і велике територіальне охоплення - все це робить партнерство з нами максимально надійним і комфортним.

Як з нами зв'язатися в м. Павлоград?

Якщо Ви збираєтеся за кордон (наприклад до Республіки Польща) або Вас цікавить автострахування (КАСКО, ОСЦПВ, Зелена картка), більш надійного страховика, ніж «ПЗУ Україна» не знайти. Для будь-якого бажаючого оформити страховий поліс у Павлограді, відкритий регіональний підрозділ за наступними з координатами:

М. Павлоград, вул. Соборна, 70 Г;

Телефони: +38 (067) 409-30-87; +38 (095) 278-62-78; +38 (067) 409-30-87;

Графік роботи: пн.-пт. 09: 00-18: 00.

Купити страховку можна також онлайн, по більшості страхових послуг є можливість розрахувати вартість і оформити замовлення дистанційно на сайті Компанії. Оформити поліс страхування в Павлограді - це можливість зробити Ваше життя більш захищеним і фінансово стабільним.