Страхування в Нікополі

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
53200, Нікополь, пр-т Трубників, буд. 36 Центри обслуговування клієнтів + 38 (067) 320-13-61; +38 (067) 554-24-63 пн.-пт. 09:00-14:00

Послуги страхування від PZU у Нікополі

Компанія PZU у Нікополі пропонує оформити поліси на страхування автомобіля, майна, на період подорожей, а також інші види страхових полісів для юридичних осіб.

Можливі варіанти страхування фізичних осіб:

1. Страхування автомобіля.

  • Каско - добровільне страхування автотранспорту від зовнішніх пошкоджень і сторонніх дій. Наприклад, від викрадення, пошкоджень від стихійних лих, пожеж, крадіжки та інше.
  • ОСЦПВ (Автоцивілка) - обов'язкове страхування автотранспорту, дозволяє відшкодувати шкоду, завдану життю і здоров'ю третіх осіб під час ДТП.  Автоцивілка повинна бути оформлена кожним власником транспортного засобу одразу після покупки авто.
  • Зелена карта - авто страхування на час подорожей на автотранспорті закордон.  Є обов'язковим страхуванням.

2. Туристичне страхування на час подорожей.

Туристичне страхування забезпечує надійний захист застрахованого в разі виникнення непередбачених обставин під час подорожей за кордон і по Україні.  Страховий поліс для виїзду за кордон відноситься до обов'язкового виду страхування при подорожах в країни Шенгену і дозволяє отримати допомогу в будь-який час доби.  Для виїзду за кордон і подорожей по нашій країні можливе оформлення різних видів медичного страхування: для занять спортом, для виїзду на навчання або роботу закордон.

3. Страхування майна та нерухомості

Добровільне страхування нерухомості дозволяє забезпечити матеріальну допомогу в разі виникнення стихійного лиха, непередбачених аварій (затоплення, загоряння та інше).  Можна оформити страхування житла на час вашої відсутності (відпустка, відрядження).

Страхові поліси для юридичних осіб:

1. Страхування майна юридичних осіб полягає в компенсації можливих витрат у разі пошкоджень нерухомості підприємств.

2. Страхування автопарків призначене для покриття різних ризиків транспортних засобів підприємств.

3. Страхування відповідальності юридичних осіб від різних збитків, які можуть бути нанесені третім особам при здійсненні господарської діяльності. Існує обов'язковий і добровільний вид страхування відповідальності юридичних осіб.

Переваги страхової компанії PZU

Компанія PZU є однією з провідних страхових компаній на ринку України.  До нас звертаються для того, щоб оформити страховий поліс для виїзду за кордон, оформити поліс для захисту від нещасного випадку, а також для страхування майна, транспорт, квартира (будинок),  і відповідальності своїх підприємств.

Контакти регіонального офісу PZU в місті Нікополь

У Нікополі офіс компанії PZU знаходиться за адресою: пр. Трубників, 36.

Ви можете звернутися до менеджерів компанії за телефонами, представленими на сайті, або безпосередньо в офіс протягом робочого тижня (пн-пт).