Страхування у Мукачеві

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
89600, Мукачево, вул. Грушевського, буд.10 Регіональні офіси +38 (067) 691-00-26 пн.-пт. 09:00-18:00
89600, Мукачево, вул. Грушевського, буд.10 Корпоративний відділ (для юр. осіб) +38 (067) 691-00-26 пн.-пт. 09:00-18:00

В Україні страхування давно асоціюється з можливістю убезпечити фінансовий тил в наш неспокійний час.  Страхова компанія ПЗУ Україна пропонує на вибір жителів Мукачево повний перелік страхових послуг, включаючи автострахування, туристичне страхування, страхування життя, ДМС на підприємстві та багато інших видів послуг.

Про компанію ПЗУ Україна в Мукачево

Вичерпний вибір страхових послуг давно став візитною карткою компанії ПЗУ Україна.  Сьогодні в Мукачево будь-який бажаючий може застрахувати своє авто (КАСКО), отримати страховку цивільно-правової відповідальності як водій (ОСЦПВ), а також скористатися послугами страхування життя і ризиків.  Підприємець може оформити ДМС для своїх співробітників, застрахувати бізнес, автопарк і багато іншого.

Розрахувати ціну поліса можна на сайті за допомогою калькулятора.  Всі умови виконуються чітко у відповідності з договором і законодавством України.

Страхові послуги ПЗУ Україна в Мукачево

Страхова компанія ПЗУ Україна надає більше 100 видів страхових послуг.  У Мукачево сьогодні доступні найбільш затребувані страхові послуги, включаючи:

  1. Страхування автомобіля і відповідальності водіїв - включає поліси ОСЦПВ (Автоцивілка) і КАСКО (страховка машини).
  2. Страхування подорожуючих за кордон - мед.  страховка для виїзду за кордон (країни Європи, Шенгенської угоди і інших країн світу).  Відмінне рішення для туристів, спортсменів і тих, хто працює за кордоном (наприклад, в Польщі).
  3. Добровільне медичне страхування - медична страховка найманих працівників з боку роботодавця з метою забезпечення переваги на ринку праці, збереження здоров'я співробітників і стабільності штату.
  4. Страхування життя і здоров'я - можливість застрахувати життя, а також різні накопичувальні, ризикові і пенсійні програми.
  5. Страхування майна - страховка нерухомості (будинок, квартира, дача) і особистого майна від різних ризиків (пожежа, потоп, крадіжка і т. п.).

ПЗУ Україна пропонує варіативність вибору, якісне обслуговування і відповідальне ставлення до кожного клієнта.  У нас великий вибір послуг, прозорість ціноутворення, зручність оформлення полісів і чесне виконання своїх зобов'язань.

Переваги страхування в ПЗУ Україна

Серед переваг, якими ми пишаємося:

  • понад 100 філій по всій території  України;
  • сучасний підхід при оформленні полісів, включаючи актуальний в умовах карантину режим онлайн;
  • відмінна динаміка розвитку і визнання на ринку.

Адреси та контакти страхової компанії в Мукачево

Страхова компанія ПЗУ Україна надає широкий перелік послуг в м. Мукачево.  Ми маємо представництво у вигляді регіонального офісу і відділу по роботі з корпоративними клієнтами.  Адреси наших філій:

Регіональний офіс

Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 6, оф. 5;

тел .: +38 (067) 691-00-26;

графік роботи: пн.-пт. 9:00-18:00.

 

Відділ по роботі з корпоративними клієнтами

Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 6, оф. 5;

тел .: +38 (067) 691-00-26;

графік роботи: пн.-пт. 9:00-18:00.