Страхування в Маріуполі

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі

В останні роки страхування стало невід'ємною частиною життя багатьох українців. Можливість отримати страховку для автомобіля (Автоцивілка, КАСКО) або оформити туристичний поліс за прийнятною ціною дозволяє підстрахувати себе на випадок непередбачених проблем. Сьогодні завдяки Небанківській фінансовій групі «Група ПЗУ Україна» страхові послуги доступні в багатьох містах України, в тому числі в місті Маріуполь.

Кілька слів про Страхову компанію «ПЗУ Україна»

Фінансова група PZU існує вже близько 200 років і є однією з найстаріших у Центральній та Східній Європі. Її підрозділ в Україні працює більш ніж 27 років.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» є членом МТСБУ, European Business Association, The American Chamber of Commerce, а також входить до Ліги страхових організацій України та Національної асоціації страховиків України. Компанія входить в ТОП-10 лідерів ринку страхування України.

Завдяки наявності понад 30 ліцензій на здійснення страхової діяльності, Група ПЗУ Україна надає широкий перелік послуг за привабливою ціною. Можна придбати автострахування (Автоцивілка, КАСКО, "Зелена картка"), туристичне страхування (для виїжджаючих за кордон і для подорожуючих по території України), страхування майна і не тільки.

Які послуги страхування надає Компанія «ПЗУ Україна» в Маріуполі?

Страхова компанія «ПЗУ Україна» надає вичерпний перелік страхових послуг в м. Маріуполь, основний упор зроблений на таких послугах:

1. Туристичне страхування - добровільне страхування медичних витрат та інших витрат не передбачуваного характеру під час поїздки за кордон (в залежності від обраної програми страхування) при виїзді за кордон (в тому числі в країни Шенгену), а також при подорожах по території України.

2. Автострахування - можливість застрахувати авто по КАСКО від будь-яких ризиків, а також обов’язкове страхування відповідальності власника автомобіля в Україні (ОСЦПВ) або при виїзді за кордон (Зелена картка).

3. Страхування майна фізичних осіб - дана група послуг включає страхування особистого майна.

4. Добровільне медичне страхування (для корпоративних клієнтів) - є різновидом страхування персоналу. ДМС надає якісне медичне обслуговування співробітникам компанії-клієнта.

5. Страхування підприємницьких ризиків - включає страхування аграрних ризиків, відповідальності юридичних осіб, вантажів і відповідальності на транспорті, також сюди можна віднести страхування майна юридичних осіб.

Даний перелік послуг включає все найважливіше, що може знадобитися звичайній людині або власнику бізнесу в Маріуполі. Всі види страхування автомобіля (в тому числі Автоцивілка в Маріуполі) і особистого майна, покриття підприємницьких ризиків, можливість купити туристичний поліс - все це доступно з «ПЗУ Україна».

Переваги страхування у Страховій компанії «ПЗУ Україна»

Страхова компанія «ПЗУ Україна» є важливим гравцем фінансового ринку, надаючи великий портфель страхових послуг за цілком доступною ціною. Вартість страхових послуг можна розрахувати прямо на сайті компанії.

Серед переваг послуг страхування «ПЗУ Україна»:

  • портфель страхових послуг включає страхування автомобіля, туристичне страхування, ДМС (доступно для корпоративних клієнтів), страхування майна, підприємницьких ризиків і не тільки;
  • цілодобова підтримка Assistance 24/7;
  • оформлення страхового поліса онлайн;
  • можливість розрахувати вартість за допомогою калькулятора на сайті.

Завдяки наявності регіонального офісу, жителям міста тепер доступна можливість автострахування в Маріуполі, включаючи КАСКО для авто і ОСЦПВ для водія, а також всі вищевказані страхові послуги.

Наші контакти в м. Маріуполь

Якщо Ви житель м. Маріуполь і потрібно терміново застрахувати авто (ОСЦПВ/КАСКО), або Ви маєте намір придбати туристичний поліс - немає нічого простішого. Страхова компанія «ПЗУ Україна» представлена ​​в місті регіональним підрозділом з наступними координатами:

87500, м. Маріуполь, вул. Соборна, 10, прим. 47;

Телефони: +38 (067) 409-37-66; +38 (0629) 47-06-30;

Графік роботи: пн.-пт. 09:00 - 18:00.

Купити страховий поліс можна як в офісі компанії, так і віддалено. Сайт використовує зручну систему навігації, в тому числі поле Пошук, а також можливість розрахувати вартість послуги за допомогою калькулятора.