Страхування в Краматорську

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
84301, Краматорськ, вул. Академічна, буд. 30/14 Регіональні офіси +38 (067) 434-10-89; Для юридичних осіб офіс працює за адресою м. Дніпро, вул. 93-ї Холодноярської бригади, буд. 3, оф.2: +38 (067) 329-28-79; +38 (067) 350-16-16 пн.-пт. 9:00-18:00
офіс працює дистанційно

Страхування стало актуальною потребою для багатьох українців, особливо для тих, хто подорожує за кордон, а також для власників авто. Можливість застрахувати автомобіль (КАСКО) або громадянську відповідальність (ОСЦПВ і Зелена картка) дозволить уникнути водію більш істотних фінансових збитків. А туристичний поліс забезпечить як фінансову подушку безпеки, так і підтримку в питаннях організації невідкладної медичної допомоги, що додасть впевненості при виїзді до країн Європи (в тому числі на роботу в Республіку Польща) або при подорожі по території України. Тепер, завдяки відкриттю регіонального підрозділу, можливо придбати будь-яку з вищезгаданих страховок в м. Краматорськ.

Про компанію «ПЗУ Україна»

Небанківська фінансова група «Група ПЗУ Україна» є частиною однієї з найбільших страхових груп Східної та Центральної Європи. В Україні ми маємо у своєму розпорядженні більш ніж 80 регіональних офісів (див. на карті), що дає можливість кожному українцю оформити страховий поліс практично в будь-якому куточку нашої країни.

Завдяки наявності понад 30 ліцензій та загальному переліку фінансових послуг 120+, в «ПЗУ Україна» є можливість придбати різноманітні послуги страхування, включаючи - автостраховку (КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта), страховку для туристів (при виїзді за кордон і поїздках по Україні), страхування майна, а також страхування персоналу і підприємницької діяльності.

Які послуги страхування «ПЗУ Україна» можна оформити в м. Краматорськ?

Страхова компанія «ПЗУ Україна» надає широкий перелік страхових послуг в м. Краматорськ. У нас можна застрахувати автомобіль, цивільну відповідальність водіїв, майно, а також різні підприємницькі ризики.

Загальний перелік страхових послуг «ПЗУ Україна» у м. Краматорськ:

1. Автострахування - включає такі страхові поліси, як КАСКО (страховка автомобіля), ОСЦПВ (страхування відповідальності водіїв) і Зелена картка (необхідна для поїздки на власному автомобілі в країни Європи).

2. Туристичне страхування - страховка для туристів і осіб, що виїжджають за кордон (в тому числі на роботу в Республіку Польща). Включає покриття таких ризиків, як відмова у видачі візи, затримка рейсу, втрата багажу, а також надання різних медичних послуг невідкладного характеру.

3. Страхування юридичних осіб - можна оформити страхування відповідальності, майна, ризиків, а також добровільне медичне страхування персоналу (ДМС).

4. Страхування здоров'я і майна - можливість застрахувати здоров'я і особисте майно.

На сайті Компанії є можливість розрахувати ціну більшості згаданих страхових послуг. Це можна зробити, скориставшись калькулятором, розміщеним на сайті Компанії

Основні переваги страхування в Компанії «ПЗУ Україна»

Будучи однією з провідних страхових компаній на вітчизняному ринку, «ПЗУ Україна» має ряд незаперечних переваг, які виділяють її на тлі конкурентів. Серед найбільш важливих переваг страхування «ПЗУ Україна»:

  • великий перелік страхових послуг, включаючи страхування туристів при виїзді за кордон, автостраховку (КАСКО, Автоцивілка, Зелена карта) та інші популярні види страховок;
  • можливість оформити страховий поліс онлайн, що особливо актуально в період карантину;
  • туристична страховка включає медичну підтримку у випадках, де необхідна екстрена медична допомога і покриття ризиків, пов'язаних з травмами та непередбаченими захворюваннями;
  • фірмова цілодобова підтримка Assistance 24/7 забезпечує максимально оперативне реагування на звернення клієнта;
  • оперативність відшкодування: для прикладу, в деяких випадках термін повернення коштів по КАСКО становить не більше 26 днів.

Варто згадати зручність навігації на сайті Компанії, а також можливість розрахунку цін. Завдяки продуманій карті сайту, Вам не важко буде знайти необхідну послугу з докладним описом умов і вартості. Дізнатися вартість туристичного поліса, наприклад, до Республіки Польща, можна досить легко, використовуючи калькулятор розрахунку вартості.

Як знайти Компанію «ПЗУ Україна» в Краматорську?

Придбання страховки в м. Краматорськ тепер доступне завдяки відкриттю регіонального підрозділу в цьому місті.

Тепер можна скористатися будь-якими послугами Компанії, включаючи страховку при виїзді за кордон (включає медичну підтримку у випадках, коли необхідна екстрена медична допомога, покриває повернення коштів при відмові в отриманні візи, забезпечує компенсацію витрачених коштів при втраті багажу та ін.), автостраховку (страховка авто і цивільної відповідальності водіїв), страхування здоров'я і майна, ДМС та інші види страхування.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» представлена ​​в м. Краматорськ регіональним підрозділом з наступними координатами:

м. Краматорськ, вул. Академічна, 30/14;

Телефони: +38 (067) 434-10-89;

Графік роботи: пн.-пт. 9:00-18:00 (офіс працює дистанційно).

Якщо Ви проживаєте в м. Краматорськ і бажаєте застрахувати своє авто або купити туристичний поліс, нас легко можна знайти на карті. А вартість більшості послуг можна розрахувати на сайті Компанії за допомогою калькулятора цін.