Страхування у м. Конотоп

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі

Застрахувати автомобіль або ризики при подорожі за кордон досить актуально в сучасних реаліях. Страховий поліс дає почуття впевненості у завтрашньому дні, забезпечуючи надійний фінансовий тил на випадок непередбачених обставин. Завдяки компанії «ПЗУ Україна» сьогодні страхові послуги (включаючи автострахування, туристичне страхування, страхування підприємницьких ризиків) доступні по всій Україні. В тому числі в Конотопі.

Про компанію ПЗУ

Компанія ПЗУ є старожилом страхування в Україні (діє з початку 90-х років). Це великий представник своєї ніші, що працює на європейському страховому ринку вже більше 200 років.

Компанія має понад 100 регіональних представництв по всій території України. Група «ПЗУ Україна» перебуває в різних організаціях, включаючи МТСБУ, The American Chamber of Commerce in Ukraine, European Business Association і не тільки, що лише підкреслює вагу компанії на вітчизняному страховому ринку.

Страхові послуги «ПЗУ Україна» в Конотопі 

Центр обслуговування клієнтів, відкритий в Конотопі, дає можливість користуватися послугами страхової компанії «ПЗУ Україна» в цьому місті. Загальний перелік можливостей компанії в Конотопі включає наступні страхові послуги:

1. Туристичне страхування - сюди входить покриття ризиків, пов'язаних з можливим погіршенням здоров'я під час перебування за кордоном, та при подорожах по Україні.

2. Автострахування - включає страховку авто (КАСКО) від різних ризиків, а також страхування цивільної відповідальності водіїв ОСЦПВ (автоцивілка). Також сюди входить поліс Зелена картка, необхідний для поїздок за кордон на авто.

3. Добровільне мед. страхування (ДМС) - завдяки цьому виду страхування роботодавець може забезпечувати персонал якісним мед. обслуговуванням на випадок виникнення проблем зі здоров'ям у співробітників компанії.

4. Страхування від нещасних випадків - включає страхування від нещасних випадків (травмування в результаті нещасного випадку), а також фірмові програми ДМС при ДТП, автошкола з ПЗУ і страхування дітей.

5. Страхування майна - це страховка особистого майна фіз. осіб, а також страхування автопарків, вантажів та іншого майна підприємств.

Чому варто обрати страховку в «ПЗУ Україна»?

Переваги страхової компанії «ПЗУ Україна» полягають в орієнтованості на клієнта, оперативності опрацювання страхових випадків і сучасному підході у роботі з клієнтом.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» відома своєю цілодобовою підтримкою Assistance 24/7, що дозволяє клієнтам вийти на зв'язок зі страховиком в будь-який момент (що особливо важливо при ДТП, наприклад).

Як нас знайти в Конотопі? 

Завдяки відкриттю в Конотопі регіонального представництва, компанія «ПЗУ Україна» може надавати перераховані вище страхові послуги в цьому місті. У Конотопі ми представлені центром обслуговування клієнтів.

Адреса центру обслуговування клієнтів: Конотоп, пр-т Миру, 15

Контактний телефон: +38 (067) 216-20-34

Графік роботи: пн. - пт. 9: 00-18: 00