Страхування у Кам'янець-Подільському

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
32302, Кам'янець-Подільский, вул. Данила Галицького, буд. 11/1 Центри обслуговування клієнтів +38 (067) 408-93-42; +38 (067) 691-00-12 пн.-пт. 09:00-18:00

Небанківська фінансова група «Група ПЗУ Україна» надає страхові послуги всіх категорій, включаючи страхування авто, ДМС на підприємстві, страхування для виїзду за кордон (Європа, країни Шенгену і т. д.) і багато іншого.  Можливість застрахувати своє майно, життя і відповідальність дозволяє сміливіше дивитися в найближче майбутнє.

Трохи про нас

Страхова компанія ПЗУ Україна надає більше 100 видів страхових послуг.  У Кам'янець-Подільському можна застрахувати свій автомобіль (КАСКО), цивільно-правову відповідальність водіїв (ОСЦПВ), а також оформити добровільне мед.  страхування для найманих працівників, оформити страховку нерухомості, застрахувати своє життя, бізнес і т. д.

Страхові послуги ПЗУ Україна у Кам'янець-Подільському

Варіативність - найважливіший критерій вибору на користь страхової компанії.  ПЗУ Україна пропонує різноманітність продуктів страхування.  У Кам'янець-Подільському можна отримати такі страхові послуги:

  1. Автострахування - можливість застрахувати машину (КАСКО), а також відповідальність водіїв (ОСЦПВ/Автоцивілка).
  2. Туристичне страхування - страхування від ризиків, пов'язаних зі здоров'ям при виїзді за кордон з метою туризму, роботи (в т.ч. поїздки в Польщу), спорту, відпочинку.
  3. Добровільне медичне страхування - страхування співробітників підприємства з боку роботодавця.  Медична страховка включає надання розширеного переліку медичних послуг медичними закладами-партнерами страхової компанії, що забезпечує здоров'я працівників і стабільність штату.
  4. Страхування життя - включає різні пенсійні, накопичувальні і ризикові програми.
  5. Страхування майна - мається на увазі страховка нерухомості (будинок, квартира, дача) і особистого майна від різних ризиків (пожежа, потоп, крадіжка).

Даний перелік забезпечує повний страховий захист всіх категорій населення, включаючи фізичних осіб і приватних підприємців.

Переваги компанії ПЗУ Україна

Популярність компанії ПЗУ Україна забезпечена територіальним охопленням, що нараховує понад 100 представництв по всій території країни.

Професіоналізм, сучасні технології і порядність - ось 3 постулати, яких дотримується Небанківська фінансова група «Група ПЗУ Україна».  Це дозволяє нам залишатися на лідируючих позиціях на ринку страхування.

Як знайти страхову компанію ПЗУ в Кам'янець-Подільському?

Страхова компанія ПЗУ Україна пропонує на вибір жителів Кам'янець-Подільського великий перелік страхових послуг.  Представництвом компанії в місті є центр обслуговування клієнтів, який знаходиться за адресою:

Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1;

тел .: +38 (067) 408-93-42, +38 (067) 691-00-12; 

графік роботи: пн.-пт. 09:00-18:00.