Страхування в Івано-Франківську

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
76018, Івано-Франківськ, вул. Української Перемоги (Сахарова), буд. 22А Регіональні офіси +38 (0342) 50-95-32; +38 (067) 409-45-20 Для юридичних осіб: +38 (050) 433-73-63; +38 (067) 409-45-20 пн.-пт. 09:00 -18:00

Компанія PZU вже більше 20-ти років веде свою повноцінну діяльність у місті Івано-Франківську та на Прикарпатті і пропонує мешканцям краю та юридичним особам багато продуктів страхування, що стануть у нагоді людям різного віку, статі, професії.

Всім водіям будь-яких транспортних засобів ми раді пропонувати послуги з автострахування. У нас ви зможете замовити як стандартний поліс добровільного страхування КАСКО чи обов’язкової Автоцивілки, так і «Зелену карту» для виїжджаючих за кордон, а також унікальні послуги та продукти, що йдуть разом зі стандартними програмами страхування.

Якщо збираєтеся у подорож, обов’язково подбайте про туристичне страхування, поліс якого ви також зможете придбати у нас на вигідних умовах. Він не зуміє попередити негативні випадки у подорожі, але компенсує всі витрати, а також дозволить отримати своєчасну допомогу будь де, у тому числі і медичну.

Медичне страхування в нас доступне як і для фізичних осіб, так і для підприємців, котрі бажають зробити привабливі умови праці та застрахувати своїх робітників. Такий поліс компенсує всі можливі витрати на медичне обслуговування.

Власникам зброї, собак, митним брокерам, нотаріусам та іншим слід убезпечити себе від фінансових ризиків, а саме – відшкодування збитків третім особам, та придбати вигідний для себе поліс відповідальності.

А поліси страхування життя, а також страхування майна дозволять подбати про найдорожче – своє життя, свій дім, добробут своїх близьких.

Все це – далеко не повний перелік наших страхових продуктів. Ознайомившись з повним асортиментом на нашому сайті, ви напевно зможете обрати для себе саме те, що потрібно.

PZU Україна - лідер страхування в Україні!