Страхування у м. Глухів

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
41400, Глухів, пл. Рудченко, буд. 5 Центри обслуговування клієнтів +38 (067) 238-16-77 Для юридичних осіб: +38 (067) 238-16-77 пн.-пт. 08:00-17:00
перерва 12:00-13:00

Можливість підстрахувати свої тили на випадок непередбачених втрат безцінна, оскільки це дає відчуття захищеності, забезпечуючи стабільність і фінансову безпеку. Страхова компанія «ПЗУ Україна» готова надати вичерпний перелік послуг в багатьох містах країни, в тому числі сьогодні є страхування в Глухові.

Трохи про ПЗУ

Компанія ПЗУ існує вже понад 200 років. Це одна з найбільших страхових компаній у Східній та Центральній Європі, а також один з лідерів ніші на ринку страхування в Україні. Тільки в Україні налічується понад 100 регіональних офісів.

Компанія перебуває в таких авторитетних організаціях, як МТСБУ і Ліга страхових організацій, включаючи міжнародні: Американська торговельна палата і Європейська бізнес-асоціація.

Страхові послуги «ПЗУ Україна» в Глухові

Завдяки наявності центру обслуговування в Глухові, місцеві жителі можуть користуватися послугами страхової компанії «ПЗУ Україна». Нас знають, як страховика, який надає вичерпний перелік послуг:

1. Автострахування - страховка авто (КАСКО) і цивільної відповідальності водіїв (ОСЦПВ), а також поліс Зелена картка, необхідний для виїзду за кордон на авто.

2. Добровільне медичне страхування (ДМС) - страховий пакет включає безліч медичних послуг, які можна отримати у приватних клініках, які забезпечує роботодавець найманому працівнику на випадок проблем зі здоров'ям.

3. Туристичне страхування включає покриття ризиків медичного характеру для громадян, що виїжджають за кордон або подорожують по Україні.

4. Страхування від нещасних випадків - сюди включено страхування фізичних осіб на випадок травмування в результаті нещасного випадку, а також послуга «ПЗУ Україна»-  «ДМС при ДТП».

5. Страхування майна - надає можливість застрахувати майно фізичних і юридичних осіб.

Чому варто обрати «ПЗУ Україна»?

Переваги компанії «ПЗУ Україна» засновані на 2-х основних факторах. По-перше, ми надаємо вичерпний перелік страхових послуг, а по-друге - завжди дотримуємося наших зобов'язань перед клієнтом і намагаємося діяти максимально оперативно.

1. Загальний перелік послуг включає: страхування автомобіля (Автоцивілка, КАСКО, Зелена картка), страхування при виїзді за кордон (для туристів, спортсменів, студентів, громадян, що виїжджають у відрядження та на роботу), добровільне мед. страхування (ДМС), страхування відповідальності/майна/бізнес-ризиків і багато іншого.

2. Лояльність до клієнта - фірмовий цілодобовий Assistance 24/7, швидка реакція на повідомлення про настання страхового випадку - все це про «ПЗУ Україна».

Як знайти «ПЗУ Україна» в Глухові?

Страхова компанія «ПЗУ Україна» надає повний перелік страхових послуг в м. Глухів. Ми раді вітати Вас у нашому центрі обслуговування клієнтів за адресою:

Глухів, пл. Рудченка, 5.

Контактні телефони: +38 (067) 238-16-77; 

Графік роботи: пн.-пт. 8:00 - 17:00, обідня перерва 12:00 - 13:00.