Страхування у Дрогобичі

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
82100, Дрогобич, вул. Грушевського, буд. 56 Центри обслуговування клієнтів +38 (0324) 41-92-54; +38 (067) 433-52-06 пн.-пт. 09:00-18:00

На сьогоднішній день страхування в Україні набирає популярності останнім часом серед ринку фінансових послуг. Незважаючи на карантинні обмеження, багато українців активно залучені в бізнес процеси з різними країнами Європи та світу. Робота, як і навчання за кордоном (в т.ч. в Республіці Польща) сьогодні просто неможлива без наявності страхового поліса. Збільшення вітчизняного парку автомобілів також можна назвати чинником, що пояснює затребуваність автостраховки. Страховка в м. Дрогобич тепер можлива завдяки відкриттю регіонального підрозділу «ПЗУ Україна».

Кілька слів про Компанію «ПЗУ Україна»

Небанківська фінансова група «Група ПЗУ Україна» представляє на вітчизняному ринку одну з найбільших страхових груп у Східній і Центральній Європі. У нас більше 80 регіональних підрозділів по всій Україні, а також ми здійснюємо страхову діяльність на підставі понад 30 ліцензій. Це дозволяє Компанії ПЗУ надавати понад 120 видів страхових послуг, в тому числі можна оформити - страхування авто, майна, життя, здоров'я, підприємницьких ризиків, туристичне страхування.

Які послуги «ПЗУ Україна» можна оформити в м. Дрогобич?

Страхова компанія «ПЗУ Україна» надає широкий спектр послуг страхування в м. Дрогобич, включаючи:

1. Автострахування - страховка автомобіля (КАСКО) і відповідальності водіїв (ОСЦПВ), а також оформлення страхового полісу Зелена картка для тих, хто вирушає в подорож за кордон на своєму авто.

2. Туристичне страхування - включає покриття всіляких ризиків, пов'язаних з поїздкою за кордон, в тому числі повернення коштів при відмові в отриманні візи, а також забезпечення туристів невідкладною медичною допомогою.

3. Страхування життя і майна - включає ризикові, накопичувальні і пенсійні програми, а також можливість застрахувати особисте майно. Все це дозволяє зробити життя і діяльність страхувальника більш захищеними.

Розрахувати ціну на покупку страхового полісу не складе проблем. Скільки коштує, наприклад, страхування автомобіля, можна дізнатися, скориставшись калькулятором на сайті Компанії і розрахувавши вартість з урахуванням факторів, що впливають на ціну.

Основні переваги страхування в Компанії «ПЗУ Україна»

Страхова компанія «ПЗУ Україна» є одним з провідних гравців на вітчизняному ринку страхових послуг. Серед основних переваг послуг страхування від «ПЗУ Україна» слід зазначити широку різноманітність видів страхування, включаючи найбільш популярні на сьогодні автострахування та туристичну страховку при виїзді за кордон (в тому числі в Республіку Польща), включаючи покриття таких ризиків, як витрати на оформлення візи в разі відмови в її видачі, витрати при втраті багажу і необхідності надання невідкладної медичної допомоги за кордоном.

Також до переваг страхування в «ПЗУ Україна» можна віднести можливість замовлення послуг онлайн, фірмову цілодобову підтримку Assistance 24/7 і прозорість ціноутворення (скільки коштує послуга, можна дізнатися прямо на сайті Компанії).

Як знайти страхову Компанію «ПЗУ Україна» в м. Дрогобич?

Оформити поліс автострахування (ОСЦПВ, КАСКО, Зелена картка) або купити страховку для туристів при виїзді за кордон можна тепер в м. Дрогобич. Для бажаючих дізнатися, скільки коштує обрана послуга, є калькулятор, що дозволяє розрахувати вартість онлайн.

Також можна звернутись в центр обслуговування клієнтів. Страхова компанія «ПЗУ Україна» надає страхові послуги за адресою:

М. Дрогобич, вул. Грушевського, 56;

Телефони: +38 (0324) 41-92-54; +38 (067) 433-52-06;

Графік роботи: пн.-пт. 09:00-18:00.

Завдяки відкриттю регіонального підрозділу «ПЗУ Україна» в Дрогобичі, в місті тепер можна застрахувати авто (КАСКО, ОСЦПВ, Зелена картка), життя, здоров'я і майно, а також є страхування осіб, котрі подорожують як по території України так і за кордон (в тому числі для роботи в Республіку Польща). Вибір потрібної страховки в м. Дрогобич може зробити кожен бажаючий, завдяки великій різноманітності страхових послуг.