Чорноморськ (колишній Іллічівськ )

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
68000, Чорноморськ (колишній Іллічівськ ), вул. Данченка, буд. 6, оф. 21-н Центри обслуговування клієнтів +38 (067) 409-36-60 пн.-пт. 09:00-18:00
сб. 10:00-17:00 (дистанційно)

Сучасне страхування є одним з найбільш затребуваних фінансових інструментів, оскільки дозволяє убезпечити фінансові ризики в умовах загальної нестабільності. Сьогодні без проблем можна оформити і купити страховий поліс в сегменті страхування авто (ОСЦПВ, КАСКО, Зелена картка), при виїзді за кордон (в т.ч. в Республіку Польща), страхування майна і не тільки. Зробити це можливо завдяки Страховій компанії «ПЗУ Україна», підрозділ якої тепер є в м. Чорноморськ.

Трохи про компанію ПЗУ Україна

Компанія «ПЗУ Україна» представлена ​​на вітчизняному ринку більш ніж 80 регіональними підрозділами, має більше ніж 30 ліцензій на здійснення страхової діяльності та пропонує понад 120 страхових продуктів.

Які послуги Компанії «ПЗУ Україна» можна купити в м. Чорноморськ?

Страхова компанія «ПЗУ Україна» надає широкий перелік страхових послуг по всій території України. Завдяки наявності регіонального офісу, в м. Чорноморськ можна оформити і скористатися такими послугами страхування:

1. Страхування автомобіля і відповідальності водіїв - надає можливість купити поліси ОСЦПВ, КАСКО і Зелена картка. Автоцивілка (ОСЦПВ) покриває ризики, пов'язані з відповідальністю водіїв перед 3-ми особами при ДТП; КАСКО компенсує шкоду, отриману авто; Зелена картка є необхідністю при виїзді за кордон на своєму автомобілі.

2. Страхування для туристів, які виїжджають за кордон і подорожуючих територією України - можна оформити туристичну страховку, в тому числі при виїзді на роботу в Республіку Польща та інші країни ЄС, з поверненням коштів при відмові у відкритті візі, а також наданням медичних послуг невідкладного характеру. Також Компанія покриває ризики, пов'язані з наданням першої невідкладної медичної допомоги при подорожі по території України.

Страхування від нещасних випадків, страхування майна, страхування відповідальності - також в переліку послуг Компанії «ПЗУ Україна» в м. Чорноморськ. Відповідаючи на питання, скільки коштує послуга страхування від «ПЗУ Україна» - вартість більшості можна розрахувати прямо на сайті Компанії за допомогою калькулятора.

Основні переваги страхування в Компанії «ПЗУ Україна»

Страхова компанія «ПЗУ Україна» забезпечує широкий перелік послуг, що надаються, і сучасний підхід при виконанні своїх зобов'язань перед клієнтом. Серед переваг страхування «ПЗУ Україна» слід зазначити:

  • можливість застрахуватися по більш ніж 120 страховим продуктам, включаючи страхування авто (КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта), страхування подорожуючих за кордон (для туристів, спортсменів, при подорожі до Республіки Польща на роботу і т.д.) та інші послуги страхування;
  • цілодобова підтримка Assistance 24/7;
  • зручність розрахунку вартості на сайті за допомогою калькулятора.

Особливо важливим є покриття можливих ризиків, пов'язаних з поїздками за кордон. Повернення коштів при відмові у видачі візи, компенсація витрачених коштів при затримці рейсу або втрати багажу, а також надання медичних послуг у разі непередбаченої ситуації, де присутні ризики для здоров'я і життя, в тому числі, у випадку з захворюванням на COVID-19 (страховий захист активний протягом перших 30 календарних днів від дати набуття чинності Договору страхування), роблять поїздку безпечнішою.

Дізнатися, скільки коштує страхова послуга, можна на сайті компанії за допомогою калькулятора. Також можлива покупка поліса онлайн з опцією можливої подальшої доставки.

Де нас знайти в м. Чорноморськ?

Якщо Вас цікавить придбання страховки в м. Чорноморськ, обов'язково зверніться до місцевого регіонального підрозділу. При цьому нагадуємо, що зробити замовлення деяких послуг можна також і онлайн.

Компанія «ПЗУ Україна» представлена ​​центром обслуговування клієнтів за адресою:

м. Чорноморськ, вул. Данченко, 6, оф.21-н;

Телефони: +38 (04868) 6-26-01; +38 (067) 409-36-60;

Графік роботи: пн.-пт. 09:00-18:00, сб. 10:00-17:00.

Вартість страхових послуг, можна дізнатися на сайті Компанії (зробити розрахунок вартості за допомогою калькулятора), або зателефонувавши по вищевказаному номеру телефона. Завдяки оформленню страховки від компанії «ПЗУ Україна» можна убезпечити себе, отримавши такі послуги, як відшкодування витрат при відмові в видачі візи, медичне обслуговування туристів під час виїзду за кордон або поїздки по території України, а також відшкодування при настанні страхового випадку, пов'язаного з використанням автомобіля (КАСКО, ОСЦПВ, Зелена картка).