Страхування в Чернівцях

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
58000, Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 43В Регіональні офіси +38 (067) 501-76-79 пн.-пт. 09:00-18:00
58000, Чернівці, вул. Героїв Майдану, буд. 43В Корпоративний відділ (для юр. осіб) +38 (067) 409-34-23 пн.-пт. 09:00-18:00

 

У Чернівцях вже давно веде діяльність страхова компанія PZU. Вона представляє безліч страхових продуктів для різних верств населення, серед яких і юридичні, і фізичні особи зможуть обрати саме те, що їм потрібно.

 

Придбавши поліс зі страхування майна, ви зможете бути впевнені у тому, що ваше помешкання, заміський будинок чи підприємство буде збережено від усіляких ризиків: пошкоджень, пограбування, стихійних лих. У нас наявні різні види полісів, як для звичайних громадян, так і для бізнесменів.

 

Поліс «Страхування життя» теж представлений різноманітними програмами, серед яких є як ризикові, так і накопичувальні. А послуга «Страхування життя онлайн» дозволить вам оформити страховку, навіть не виходячи з дому.

 

Піклується PZU і про туристів, які подорожують за кордоном і по Україні. Для них також наявні різноманітні поліси страхування, серед яких можна обрати той, що підійде найбільше, залежно від того, куди і з якою ціллю прямує людина. Наприклад, якщо подорож здійснюється на власному авто, то тут не обійтися без полісу «Зелена карта».

 

Ще один вид полісів, що користуються популярністю серед населення – це страхування відповідальності. Вони підійдуть для власників собак, зброї, митних брокерів, нотаріусів, тощо. За допомогою такого продукту можна убезпечити себе від матеріальних збитків.

 

Звісно ж, страхує PZU і ваші автівки. У нас ви зможете придбати як традиційні поліси автоцивілки чи КАСКО, так і розширені. В цьому розділі ви знайдете й ексклюзивні додатки до полісів, що є тільки у страхової компанії PZU.

 

Не забули ми й про страхування здоров’я для громадян, а також про медичне страхування, пропонуючи своїм клієнтам широкий вибір полісів даного спрямування.

 

Страхування в Чернівцях з PZU – це просто, зручно та дуже швидко.

 

PZU Україна - лідер страхування в Україні!

 

У Чернівецькій області в нас є представництва також в таких містах: Новоселиця.