Страхування у Броварах

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
07400, Бровари, вул. Київська, буд. 302 Точка продажу +38 (067) 751-91-31 пн.-пт. 9:00-18:00
суб. 10:00-15:00
перерва 13:00-14:00

Можливість фінансової «підстраховки» у вигляді страхування безцінна в умовах мінливості та інтенсивності сучасного життя в Україні.  Небанківська фінансова група «Група ПЗУ Україна» враховує ці потреби з 1993 року, і надає один з найширших спектрів послуг серед страхових компаній України.  Тепер послугами компанії можуть скористатися мешканці м. Бровари.

Про компанію ПЗУ Україна

Компанія ПЗУ Україна в Броварах представлена ​​основним переліком страхових послуг.  У нас можна оформити страховку автомобіля КАСКО та/або цивільно-правової відповідальності водіїв авто (ОСЦПВ), страховку за кордон, а також застрахувати особисте майно.

ПЗУ Україна відома своїм територіальним охопленням (понад 100 відділень по країні) і високим професіоналізмом з використанням світових стандартів в питаннях обслуговування клієнтів.

Які страхові послуги пропонує ПЗУ в Броварах?

Перелік послуг, що надаються компанією ПЗУ Україна в м. Бровари, включає всі основні страхові послуги, найбільш затребувані попитом серед населення України, в числі яких:

  1. Автострахування - страховка машини від різних ризиків (КАСКО), страхування відповідальності водіїв (Автоцивілка) і Зелена картка (страхування авто при виїзді за кордон на ньому).
  2. Туристичне страхування - медичне страхування для подорожуючих за кордон з метою туризму, навчання, роботи або спорту.  Дозволяє клієнту убезпечити себе під час подорожей в країни Європи (в тому числі робота в Польщі) і світу.
  3. Страхування майна і нерухомості - захист від фінансових витрат у випадку пожежі, потопу або у разі крадіжки. Об'єктом страхування може виступати нерухомість (будинок, квартира, дача), а також деякі особисті речі.

Розрахувати вартість на більшість страхових послуг можна безпосередньо на сайті компанії, скориставшись калькулятором.

Переваги страхування в ПЗУ Україна

Великий вибір страхових послуг, цілодобова підтримка (Assistance 24/7), безліч фірмових додаткових продуктів  (Аварійний комісар, КАСКО без поліції на 100%, електронні поліси ОСЦПВ та туристичного страхування і багато інших) - ось головні причини, чому понад 6 млн клієнтів  вже успішно співпрацюють з компанією ПЗУ Україна.

До числа переваг компанії ПЗУ Україна можна також віднести велику представленість у всіх регіонах країни (понад  100 відділень), що помітно полегшує контакт між страхувальником і страховиком.

Наші контакти в Броварах

Страхова компанія ПЗУ Україна в Броварах представлена ​​точкою продажу послуг за адресою:

Бровари, вул. Київська, 302.

Телефонні контакти: +38 (067) 751-91-31.

Графік роботи представництва: пн.-пт. 9:00-18:00 сб. 10:00-15:00, з перервою 13:00-14:00.