Страхування життя – що це?

Ви вперше зіткнулися з поняттям страхування життя? Закономірно, у Вас виникає питання: що це таке, як правильно ним користуватися?

Страхування життя убезпечує найцінніше, що Ви маєте: життя, здоров’я, здатність заробляти гроші, впевнене майбутнє.

Так, сьогодні Ви надійно стоїте на ногах. У Вас є близькі та рідні, за яких Ви несете відповідальність та прагнете захистити від можливих ризиків. Ростуть Ваші діти, яким Ви хочете надати достойну освіту, придбати житло…

Погодьтеся, Ви уже неодноразово замислювалися: а що чекає попереду, через 5-10 років, після виходу на пенсію? Як зберегти досягнуте та забезпечити гідне майбуття? На жаль, реалії сьогодення не дають упевненості в завтрашньому дні, а діюча в Україні пенсійна система не дозволяє підтримувати гідний рівень життя людям пенсійного віку.

І, мабуть, не раз вкрадалася думка: а якщо стануться події, які неможливо передбачити? Адже життя дарує не тільки приємні сюрпризи… Ми не в змозі протистояти підступним ударам долі, але, зробивши певні кроки, можемо зустріти їх підготовленими та вберегтися від наслідків.

Ось тут на допомогу приходить страхування життя – інструмент фінансового захисту, що гарантує Вам та Вашим близьким довгострокову матеріальну підтримку, дає можливість вберегтися від наслідків нещасного випадку, уникнути фінансових неприємностей та зберегти гідний рівень життя Вашої сім’ї у випадку непоправного; створити фінансовий резерв для виходу на пенсію, накопичити капітал для досягнення різноманітних цілей.

Як свідчить досвід розвинених країн світу, страхування життя – один із важливих елементів соціального захисту населення. Воно гарантує отримання коштів незалежно від допомоги, що надається згідно з системою державного пенсійного та/або соціального страхування. Тобто страхування життя вирішує важливі проблеми суспільства, адже забезпечує існування людей похилого віку та осіб, які втратили здатність заробляти гроші внаслідок непередбачуваних життєвих обставин.

Є дві принципово різні системи страхування життя

Ризикова система страхування – це періодичні невеликі внески та значна разова виплата при настанні страхового випадку.

Накопичувальне страхування передбачає акумулювання коштів клієнта і виплату повної суми накопичень по закінченні строку дії договору. У разі настання страхового випадку виплачується вся страхова сума, що може значно перевищувати суму внесків.

Отже, страхування життя – гарантований страховий захист та вдалий спосіб інвестицій. Невеличкі суми, які Ви, не вагаючись, витрачаєте щодня на різний дріб’язок, можуть забезпечити дієвий страховий захист та скласти Ваш майбутній капітал, одним словом, зробити крок назустріч життю, про яке Ви мрієте.