Навчання за кордоном: чи потрібна страховка для отримання студентської візи?

Отримати освіту за кордоном - гарне та амбітне бажання. Навчання в іншій країні супроводжується обов’язковим виконанням певних умов та укладанням спеціальних угод для отримання студентської візи, однією з яких є страхування.

Сьогодні ми поспілкуємось з представником компанії ІnfoStady Вікторією Киричук.

- Вікторіє, ваша компанія займається навчанням за кордоном для наших співвітчизників. З досвіду Вашої роботи, чи обов’язкове страхування студента за кордоном, чи це формальність, без якої можна і обійтись?

- Так, наша компанія понад 15 років організовує навчання за кордоном для наших студентів. Страхування особи, яка виїжджає за кордон є обов’язковою умовою отримання студентської візи. Без страхування легальне перебування особи за кордоном буде просто неможливим. Європейські країни поважають закон, і приймаюча сторона хоче бути впевнена, що ви спроможні заплатити за медичну допомогу у разі непередбачуваних ситуацій.

- За досвідом ваших клієнтів наскільки часто ці непередбачувані ситуації  трапляються за кордоном?

- Хоча б раз на рік хворіє кожна людина. Навіть такі молоді люди як студенти. Навчаючись в іншій країні з відмінним від нашого кліматом, їжею та особливостями кухні може статися багато несподіванок: студенти можуть захворіти чи отримати травми під час спортивних змагань чи тренувань. Окрім того, є і сезонні хвороби. І просто звичайна застуда за кордоном може стати неприємною пригодою. Адже в іншій країні все по-іншому. Ви можете не знайти знайомих ліків в аптеках, а навіть якщо знайдете аналоги, придбати їх без рецепту неможливо. В кожній країні є також особливості надання медичної допомоги. І вони також можуть стати для студента та його батьків непередбачуваними.

- Чи достатньо в такому випадку звичайної медичної страховки?

Медична страховка для студентів може включати в себе відшкодування медикаментозного забезпечення в разі хвороби чи невідкладні стоматологічні послуги, які є досить дорогими у Європі. Наша практика показує, що український страховий поліс може вирішити цю проблему. Але слід усвідомлювати яку саме допомогу гарантує ваша страхова компанія за кордоном. Наприклад, чи покриває ваш поліс: невідкладну допомогу (допомога виїзних бригад, первинний огляд та попередній діагноз), амбулаторну (здійснення лабораторних обстежень, аналізів, консультації вузькопрофільних спеціалістів) та стаціонарну (оплата ліків, здійснення лікування у стаціонарі). Чи передбачає поліс франшизу (частину витрат, яку бере на себе сам застрахований)? Чи включені в програму субліміти (дуже неприємна річ)? В яких випадках буде діяти страховий поліс? Ми радимо нашим клієнтам, які обирають для себе той чи інший поліс, звертати увагу на його покриття. Чи буде діяти страховка, наприклад, у разі звернення до стоматолога.

Також всім мабуть знають, що студентське життя є досить активним: це і заняття спортом, і спортивні змагання, туристичні походи, подорожі. Під час них молода людина може отримати травму. Тому страховка, на наш погляд, повинна враховувати і це.

- Ви говорите про нещасні випадки?

- Так, ми радимо своїм клієнтам, які збираються вчитися за кордоном, окрім страхування медичних витрат, включати до полісу і захист від нещасних випадків.

- З досвіду Вашої роботи, на що ще слід звернути увагу при укладанні договору страхування?

- Окрім того, що потрібно уважно обирати страхову компанію, яка буде захищати вас протягом всього навчального року, варто обрати собі поліс не зі стандартною страховою сумою, а зі збільшеною. Адже ви їдете не на 14-денний відпочинок. Саме тому ми рекомендуємо нашим клієнтам звернути увагу на спеціальну програму страхування «Студент» від польської страхової компанії PZU, що вже 20 років працює і в Україні. Програма розроблена з врахуванням всіх нюансів студентського життя за кордоном та гарантує захист на суму 300 000 євро.

- Дякуємо, Вікторіє, за вичерпну відповідь. Сподіваємося, молодь, яка збирається на навчання за кордон, обов’язково скористається Вашими порадами, адже страхування зможе забезпечити не лише легальне перебування людини в іншій країні, а й надасть спокій, надійність та впевненість їй та членам родини.

повернутися
Інші публікації
Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» щодня працює на Перемогу, підтримує економічний фронт та допомагає нашим героїчним воїнам!

Детальніше
Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Відтепер для клієнтів «ПЗУ Україна» є опція покриття воєнних ризиків по прогамі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Детальніше
Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Вигідна акція від «ПЗУ Україна» та дилерських центрів Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто».

Детальніше