Навчання за кордоном: чи потрібна страховка для отримання студентської візи?

Отримати освіту за кордоном - гарне та амбітне бажання. Навчання в іншій країні супроводжується обов’язковим виконанням певних умов та укладанням спеціальних угод для отримання студентської візи, однією з яких є страхування.

Сьогодні ми поспілкуємось з представником компанії ІnfoStady Вікторією Киричук.

- Вікторіє, ваша компанія займається навчанням за кордоном для наших співвітчизників. З досвіду Вашої роботи, чи обов’язкове страхування студента за кордоном, чи це формальність, без якої можна і обійтись?

- Так, наша компанія понад 15 років організовує навчання за кордоном для наших студентів. Страхування особи, яка виїжджає за кордон є обов’язковою умовою отримання студентської візи. Без страхування легальне перебування особи за кордоном буде просто неможливим. Європейські країни поважають закон, і приймаюча сторона хоче бути впевнена, що ви спроможні заплатити за медичну допомогу у разі непередбачуваних ситуацій.

- За досвідом ваших клієнтів наскільки часто ці непередбачувані ситуації  трапляються за кордоном?

- Хоча б раз на рік хворіє кожна людина. Навіть такі молоді люди як студенти. Навчаючись в іншій країні з відмінним від нашого кліматом, їжею та особливостями кухні може статися багато несподіванок: студенти можуть захворіти чи отримати травми під час спортивних змагань чи тренувань. Окрім того, є і сезонні хвороби. І просто звичайна застуда за кордоном може стати неприємною пригодою. Адже в іншій країні все по-іншому. Ви можете не знайти знайомих ліків в аптеках, а навіть якщо знайдете аналоги, придбати їх без рецепту неможливо. В кожній країні є також особливості надання медичної допомоги. І вони також можуть стати для студента та його батьків непередбачуваними.

- Чи достатньо в такому випадку звичайної медичної страховки?

Медична страховка для студентів може включати в себе відшкодування медикаментозного забезпечення в разі хвороби чи невідкладні стоматологічні послуги, які є досить дорогими у Європі. Наша практика показує, що український страховий поліс може вирішити цю проблему. Але слід усвідомлювати яку саме допомогу гарантує ваша страхова компанія за кордоном. Наприклад, чи покриває ваш поліс: невідкладну допомогу (допомога виїзних бригад, первинний огляд та попередній діагноз), амбулаторну (здійснення лабораторних обстежень, аналізів, консультації вузькопрофільних спеціалістів) та стаціонарну (оплата ліків, здійснення лікування у стаціонарі). Чи передбачає поліс франшизу (частину витрат, яку бере на себе сам застрахований)? Чи включені в програму субліміти (дуже неприємна річ)? В яких випадках буде діяти страховий поліс? Ми радимо нашим клієнтам, які обирають для себе той чи інший поліс, звертати увагу на його покриття. Чи буде діяти страховка, наприклад, у разі звернення до стоматолога.

Також всім мабуть знають, що студентське життя є досить активним: це і заняття спортом, і спортивні змагання, туристичні походи, подорожі. Під час них молода людина може отримати травму. Тому страховка, на наш погляд, повинна враховувати і це.

- Ви говорите про нещасні випадки?

- Так, ми радимо своїм клієнтам, які збираються вчитися за кордоном, окрім страхування медичних витрат, включати до полісу і захист від нещасних випадків.

- З досвіду Вашої роботи, на що ще слід звернути увагу при укладанні договору страхування?

- Окрім того, що потрібно уважно обирати страхову компанію, яка буде захищати вас протягом всього навчального року, варто обрати собі поліс не зі стандартною страховою сумою, а зі збільшеною. Адже ви їдете не на 14-денний відпочинок. Саме тому ми рекомендуємо нашим клієнтам звернути увагу на спеціальну програму страхування «Студент» від польської страхової компанії PZU, що вже 20 років працює і в Україні. Програма розроблена з врахуванням всіх нюансів студентського життя за кордоном та гарантує захист на суму 300 000 євро.

- Дякуємо, Вікторіє, за вичерпну відповідь. Сподіваємося, молодь, яка збирається на навчання за кордон, обов’язково скористається Вашими порадами, адже страхування зможе забезпечити не лише легальне перебування людини в іншій країні, а й надасть спокій, надійність та впевненість їй та членам родини.

повернутися
Інші публікації
Партнерська програма «ПЗУ Україна» та «Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Партнерська програма «ПЗУ Україна» та «Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Зараз саме той час аби насолоджуватися краєвидом з вікна новенького, омріяного автомобілю Volvo. Це реальність, доступна вже сьогодні!

детальніше
Який вид страхування ви запропонуєте Трьом поросятам? А Бабі Язі?

Який вид страхування ви запропонуєте Трьом поросятам? А Бабі Язі?

Такі нестандартні питання представники страхової компанії «ПЗУ Україна» задавали молодим учасникам заходу-тренінгу з безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді, що пройшов у місті Кривий Ріг, 19 вересня.

детальніше
«ПЗУ Україна» - №1 за показником страхових виплат серед компаній ризикового страхування за 6 місяців 2020 року*

«ПЗУ Україна» - №1 за показником страхових виплат серед компаній ризикового страхування за 6 місяців 2020 року*

За результатами першого півріччя 2020 року страхова компанія «ПЗУ Україна» посіла перше місце серед компаній ризикового страхування за рівнем виплат, показавши приріст у 36,77% у порівнянні до рівня виплат 2019 року (6 міс. 2020 року – 69,75%, 6 міс. 2019 року – 42,66%).

детальніше