Страхова Група PZU Україна тримає ритм

Для українського страхового ринку весна традиційно – це період підведення висновків року, що минув.  

17 квітня 2019 року відбувся «Insurance Top» - подія, на якій було оприлюднено результати рейтингу кращих компаній українського страхового ринку за 2018 рік. Ведучий та головний ініціатор події Олег Паращак у неформальній але зібраній атмосфері оприлюднив дані рейтингу з кращими компаніями та вручив нагороди. Серед  учасників події були присутні топ - менеджмент компаній – головних гравців ринку та офіційні представники – члени Нацкомфінпослуг, представники посольств Польщі, Австрії та Канади, що за традицією нагороджували лідерів. В цьому році PZU Україна була удостоєна подвійної уваги, оскільки нагороди вручали представники двох офіційних структур: Марлена Кацпжак-Ручинська – Керівниця економічного відділу Посольства Республіки Польща в Україні, котра вітала PZU Україна в Life категорії та Кароль Кубіца – Керівник Закордонного торгівельного бюро Польської агенції з інвестицій та торгівлі, також висловив привітальну промову та вручив нагороди PZU Україна у Non-Life категоріях.

Згідно результатів рейтингу страхових компаній «Insurance Top» за 2018 рік Група PZU Україна стала лідером у чотирьох категоріях.

PZU Україна Life #1 у категорії «Ризикове страхування життя»

Нагороду отримав Генеральний директор «PZU Україна страхування життя»  Збігнев Шолига.

«Ми стабільно тримаємо долю на ринку страхування життя в Україні на рівні вище 10% та являємося одним з ключових гравців у сегменті лайф-страхування. На сьогодні більше 120 тисяч українців є нашими клієнтами. Ми висловлюємо подяку клієнтам за довіру!» - коментує Збігнев Шолига.

Згідно висновків 2018 року PZU Україна посіла перше місце одразу у трьох категоріях Non-Life.

#1 в категорії «Агрострахування»

Голова Правління Яцек Адріан Матусяк поділився коментарями – «Ми з вами стаємо свідками якісного перетворення ринку агрострахування. Компанії-лідери роблять значні кроки назустріч клієнтам, враховують зміни, що мають місце в агрострахуванні зараз та знаходять рішення все більш складних задач, котрі виникають перед аграрієм».

#1 в категорії «Туристичне страхування»

PZU Україна дбає про своїх клієнтів вже більше 25 років, нам важливо, щоб культура страхування українців розвивалась в одному темпі із світовою. Щиро дякуємо співробітникам компанії за щоденну професійну  працю, нашим партнерам за лояльність та підтримку якості послуг та сервісу на високому рівні, та клієнтам за вибір страхової компанії PZU Україна, як свого надійного партнера» - коментує Марек Бабіцький, Член Правління Страхової Групи PZU Україна.

#1 по кількості зібраних премій Е-полісу

«Українці отримали  можливість оформлювати електронний поліс обов’язкового страхування  ОСАЦВ трохи більше року тому. Е-поліс, окрім незаперечної переваги для клієнта – зручності та простоти оформлення, також приносить велику користь ринку загалом. Страхові компанії отримали змогу знизити операційні витрати при оформленні е-полісу. У цілому, це ще один крок до структурування ринку страхування України, котрий природним чином допоможе відсіяти фальшиві поліси та ввести належний контроль діяльності страхових компаній за оборотом бланків. Після впровадження е-полісу ОСАЦВ, ми очікуємо розвитку електронних технологій також й в інших масових продуктах страхування для наших клієнтів» - Василь Зубач, Член Правління Страхової Групи PZU Україна.     

 

повернутися
Інші публікації
Партнерська програма «ПЗУ Україна» та «Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Партнерська програма «ПЗУ Україна» та «Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Зараз саме той час аби насолоджуватися краєвидом з вікна новенького, омріяного автомобілю Volvo. Це реальність, доступна вже сьогодні!

детальніше
Який вид страхування ви запропонуєте Трьом поросятам? А Бабі Язі?

Який вид страхування ви запропонуєте Трьом поросятам? А Бабі Язі?

Такі нестандартні питання представники страхової компанії «ПЗУ Україна» задавали молодим учасникам заходу-тренінгу з безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді, що пройшов у місті Кривий Ріг, 19 вересня.

детальніше
«ПЗУ Україна» - №1 за показником страхових виплат серед компаній ризикового страхування за 6 місяців 2020 року*

«ПЗУ Україна» - №1 за показником страхових виплат серед компаній ризикового страхування за 6 місяців 2020 року*

За результатами першого півріччя 2020 року страхова компанія «ПЗУ Україна» посіла перше місце серед компаній ризикового страхування за рівнем виплат, показавши приріст у 36,77% у порівнянні до рівня виплат 2019 року (6 міс. 2020 року – 69,75%, 6 міс. 2019 року – 42,66%).

детальніше