Страхування у м. Вишневе

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
08132, Вишневе, вул. Святошинська, буд. 27- Г, прим. 452 Центри обслуговування клієнтів +38(067) 236-47-17;+38 (067) 463-31-86 пн.- пт. 10:00- 19:00
офіс працює дистанційно

В умовах фінансової нестабільності страховка є найкращим засобом попередження непередбачених грошових витрат. Кожна людина може раптово зіткнутися з проблемами зі здоров'ям, втратою особистого майна або ДТП, саме тому компанія «ПЗУ Україна»  прагне забезпечити своїх співвітчизників надійним страховим захистом в кожному куточку нашої країни. Тепер є можливість здійснити страхування у Вишневому, включаючи страхування авто (автоцивілка, КАСКО і Зелена карта), страхування при виїзді за кордон, страхування майна й життя. 

Про компанію

Компанія ПЗУ існує вже понад 200 років, а в Україні працює з 1993 року, будучи одним з визнаних флагманів ніші. Страхова компанія перебуває в багатьох вітчизняних і міжнародних організаціях (включаючи European Business Association і The American Chamber of Commerce), а також є членом МТСБУ і Ліги страхових організацій України.

На сьогоднішній день мережа філій компанії «ПЗУ Україна» налічує понад 100 регіональних відділень.

Страхові послуги «ПЗУ Україна» у Вишневому

Завдяки наявності у Вишневому центру обслуговування клієнтів «ПЗУ Україна», мешканці міста можуть скористатися послугами компанії, серед яких:

1. Автострахування - включає можливість придбати поліс ОСЦПВ, КАСКО і Зелену картку.

ОСЦПВ або автоцивілка є обов'язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності водіїв. КАСКО дозволяє застрахувати автомобіль від основних ризиків (викрадення, пожежа, ДТП) і не тільки. Поліс Зелена картка діє на дорогах Євросоюзу і є однією з умов подорожі за кордон на авто.

2. Туристичне страхування – медичне страхування виїжджаючих за кордон та подорожуючих по Україні.

Скористатися цим видом страхування можуть туристи, спортсмени і громадяни, які виїжджають з метою роботи, вирушають за кордон, в країни Шенгену і подорожують по Україні.

3. Страхування життя і здоров'я.

Включає пенсійне страхування фіз. осіб, страхування від нещасних випадків, а також накопичувальне страхування життя.

4. Страхування майна.

У цьому сегменті компанія «ПЗУ Україна» надає послуги зі страхування вантажів, автопарків, спецтехніки та іншого майна юр. осіб, а також забезпечує страхування особистого майна фіз. осіб.

Переваги страхування в ПЗУ

Компанія ПЗУ є одним з найбільших представників ніші страхування в Центральній і Східній Європі. Компанія відома своїми фірмовими якостями, серед яких вичерпний портфель послуг, що надаються (включаючи усі види страхування авто, особистого майна, підприємницьких ризиків, страхування життя і здоров'я, туристичного страхування).

Співпраця з нашою страховою компанією - це надійна «підстраховка» на всі випадки життя. 

Контакти страхової компанії «ПЗУ Україна» у Вишневому

Страхова компанія «ПЗУ Україна» представлена ​​у м. Вишневе центром обслуговування клієнтів.

Адреса: Вишневе, вул. Святошинська, 27- Г, прим. 452;

Контактні телефони: +38 (067) 463-31-86; +38 (067) 236-47-17

Графік роботи:

пн.- пт. 10:00-19:00 (офіс працює дистанційно)