Дізнайся про PZU

Група PZU є однією з найбільших фінансових інституцій Центральної та Східної Європи, яка об'єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литви, Латвії, Естонії та України, понад 16 тисяч співробітників, і пропонує своїм клієнтам понад 200 страхових продуктів.

Традиції Групи PZU сягають 1803 року, коли у Польщі було засновано першу страхову компанію — з того часу Група PZU забезпечує комплексний страховий захист у всіх найважливіших сферах життєдіяльності. Крім страхової діяльності Група PZU керує пенсійним та інвестиційним фондами, також програмами заощадження.

Група PZU відповідає найвищим стандартам відповідального та зваженого менеджменту, що підтверджує її присутність у складі Індексу RESPECT – каталогу компаній, що несуть соціальну відповідальність на Варшавській фондовій біржі. Наша діяльність у чотирьох сферах: безпеці, освіті, здоров’ї та культурі є проявом піклування компанії про клієнтів, партнерів та співробітників.

Група PZU в Україні — це поєднання 20-річного українського досвіду з 200-річними європейськими традиціями Групи PZU у страхуванні.

До складу Страхової групи PZU в Україні входять:

  • ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна»
  • ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна страхування життя»
  • Асистуюча компанія «SOS Сервіс Україна»

Ми пропонуємо широкий спектр послуг із страхування на ринку України з 1993 року. Перевагами Групи PZU в Україні є фінансова сила, стабільність, надійність, ефективна структура продажів, універсальна агентська мережа, поширення досвіду Групи PZU, сучасні технології та європейські стандарти обслуговування.