Розрахунок АвтоКАСКО

КАСКО розрахунок

Страхова компанія PZU пропонує придбати КАСКО за найкращими умовами та у найкоротші терміни гарантує страхові виплати. Ви можете самостійно обрати страховий захист вашого транспортного засобу та замовити розрахунок каско онлайн за допомогою сервісу «Замовлення консультації».

На вартість страхового полісу КАСКО впливає значна кількість факторів. Ключові з них – ціна автомобіля та встановленого на нього додаткового обладнання, марка, модель та вік транспортного засобу, об’єм двигуна. Для того, щоб дізнатись вартість, перейдіть на форму для розрахунку КАСКО.

Серед інших факторів:

  • при виплаті відшкодування враховується чи не враховується знос;
  • вік та стаж водія (водіїв); умови експлуатації та зберігання авто;
  • наявність охоронної сигналізації;
  • франшиза.

Наша компанія пропонує наступні програми страхування: AUTOEXPRESS та AVTOMIX.

Спрощена форма договору та фіксовані умови страхування доступні в трьох опціях програми AUTOEXPRESS, дають можливість швидко та без зайвих зусиль вибрати оптимальний захист вашого транспортного засобу від основних видів ризиків.

Розрахунок автокаско по програмі AUTOEXPRESS залежить від вибраних вами опцій:

  • Large – найширший захист транспортного засобу від усіх можливих ризиків на території України, країн СНД та країн-учасниць системи страхування «Зелена карта»; рекомендований власникам нових авто, які мають невеликий водійський стаж; 
  • Medium – оптимальний захист авто від найбільш вірогідних ризиків на території України, країн СНД та країн-учасниць системи страхування «Зелена карта»;
  • Small – достатній рівень захисту від усіх ризиків на території України для досвідчених водіїв середнього віку, які є власниками недорогих авто.

З більш детальними умовами програми AUTOEXPRESS можна ознайомитись на нашій сторінці, зателефонувавши на гарячу лінію або у нашому регіональному відділенні.

PZU пропонує також унікальну можливість вибрати КАСКО під ваші індивідуальні потреби для вимогливих водіїв. За допомогою програми AVTOMIX можна підібрати страхове покриття для транспортного засобу, керуючись власними потребами, можливостями, досвідом та ресурсами, використовуючи понад 20 коефіцієнтів. Дізнатись більш детально про умови отримання страхового полісу по програмі AVTOMIX та порахувати КАСКО ви можете, замовивши консультацію на сайті www.pzu.com.ua або звернувшись до регіональних відділень PZU.

На нашому сайті Ви можете:

  1. Купити поліс КАСКО онлайн
  2. Замовити консультацію
  3. Форма для розрахунку КАСКО