Одночасно зросли показники виплат обох компаній. Понад 200 млн.грн. виплат провела компанія зі страхування життя за накопичувальними полісами, дія яких завершилася у 2015 році. Це найбільша сума виплат у страхуванні життя в Україні. На 40% збільшила показник виплат і компанія з ризикових видів страхування. Протягом 2015 року вона сплатила своїм клієнтам понад 235 млн. грн. відшкодувань.
Збільшення власного капіталу у 2015 р відбулося за рахунок позитивного фінансового результату компаній «PZU Україна» та «PZU Україна Страхування Життя», який склав понад 52,5 млн.грн. та 17,6 млн.грн. відповідно. А також збільшення справедливої вартості інвестицій компанії, зокрема - дооцінки нерухомості.
Збільшення активів «PZU Україна» на 56% також стало наслідком ефективного розвитку бізнесу. Зростання страхових платежів склало 59% у порівнянні з 2014 роком, а це майже 300 млн.грн. При цьому компанія дотримується збалансованої продуктової політики, застосовує програми перестрахування у надійних перестраховиків, інвестує кошти в надійні, ліквідні та рентабельні активи, що дозволило поєднувати зростання обсягу продажів з позитивним фінансовим результатом.
Нові вимоги Нацкомфінпослуг до якості та диверсифікації активів не вплинули на результати нашої компанії за останній рік. В PZU завжди дотримувалися принципів надійності і ліквідності у власній інвестиційній політиці, навіть до того, як Нацфінпослуг посилив свої вимоги.
Таким чином українська PZU готова зайняти лідерські позиції на страховому ринку. Підґрунтя для цього було закладено ще у 2014 році, але на той час на перешкоді стала криза, яка негативно вплинула на всю економіку України, стрибок інфляції та проблеми в банківській сфері. Проте, навіть незважаючи на це, 2014 рік компанія також закінчила з позитивним фінансовим результатом.
Страхова компанія «ПЗУ Україна», для клієнтів автосалону Лексус Дніпро Центр розробила весняний знижений тариф на КАСКО 2,7%* на модельний ряд LEXUS RX‑300, 350, 450H, NX.
детальніше«Дохід сучасного пенсіонера з Європи складається з частин, де 20% - соціальна допомога (наша державна пенсія), 30% - корпоративна пенсія від роботодавця, а 50% доходу – це пенсійні збереження в інвестиційних інструментах, включаючи страхові компанії життя. В Україні крок за кроком суспільство змінює сприйняття пенсії за радянськими лекалами до сучасного типу» - коментує Ільчук Юрій, керівник напрямку розвитку агентської мережі «ПЗУ Україна страхування життя».
детальніше