Анджея Клесика повторно обрано Головою Правління PZU

Наглядова рада PZU SA рішенням від 16 березня обрала Анджея Клесика до складу Правління PZU SA на новий строк повноважень і доручила йому виконання функцій Голови Правління.


- Я радий, що амбіційний проект, яким є PZU 3.0, отримав повне схвалення Наглядової ради, і мені доручено його реалізацію. PZU сьогодні є іншою компанією, ніж вона була тоді, коли я обіймав посаду Голови Правління у 2007 році і започатковував зміни, покликані зробити її спроможною ефективно конкурувати на польському ринку. Три роки тому, коли Рада висловила довіру до представленого мною бачення компанії і обрала мене на другий строк повноважень, я зазначав, що перед нами ще багато роботи у досягненні чергових цілей. Цей принцип не змінюється. Ми хочемо зробити з PZU гнучкого гіганта, сильну компанію, прибуткову і готову до нових викликів майбутнього. Я пишаюся тим, що нам вдалося за цей час досягнути, перед нами чергові роки важкої роботи з будування цінності найбільшої страхової компанії в нашому регіоні Європи – сказав Анджей Клесик, Голова Правління PZU SA.


Голова Правління обирається на спільний строк повноважень, який розпочинається після затвердження річними Загальними зборами акціонерів товариства фінансового звіту за 2014 р. Строк повноважень складає три фінансові роки. Першим повним фінансовим роком буде 2016 рік.

Анджей Клесик є головою правління PZU SA з 2007 р. За цей час PZU активно змінюється і осучаснюється. У товаристві завершився конфлікт акціонерів, і PZU дебютувала на біржі. У компанії реалізовано багато процесів з реструктуризації і автоматизації. Запроваджено одну з найсучасніших в світі систем оформлення полісів, що дає можливість покращити обслуговування клієнтів і вдосконалити операційну діяльність в PZU. Компанія оновила бренд, запровадивши новий логотип і візуальну ідентифікацію. Модернізація іміджу – це ознака змін, які відбулися в PZU за останні роки. Змінюються регіональні відділення. Значна їх частина – це об’єднані офіси PZU SA i PZU Życie. PZU також першою з польських страховиків запровадила пряме врегулювання збитків у страхуванні цивільної відповідальності власників транспортних засобів. Група PZU в 2014 році оголосила придбання активів компанії RSA в Польщі (Link 4) і балтійських країнах i стала найбільшою страховою групою Центрально-Східної Європи. Минулий рік – це також рекордний випуск єврооблігацій, придбання на медичному ринку і запровадження власного парку автомобілів на заміну. Зростають прибутки від інвестиційної діяльності, зберігається висока рентабельність бізнесу і збільшується продаж страхування як в межах країни, так і за кордонам. У минулому році розроблено стратегію PZU 3.0, покликану зробити компанію лідером в усіх ключових для PZU сферах: страхування, інвестицій і охорони здоров’я.

Анджей Клесик раніше працював, серед іншого, як Партнер в Boston Consulting Group у Варшаві. Був засновником і генеральним директором (CEO) компанії Inteligo, підприємстві, яке надає банківські інтернет-послуги, i працював в McKinsey&Co у Лондоні. Закінчив економічний факультет Люблінського католицького університету і здобув ступінь MBA у Гарвардській бізнес-школі.

повернутися
Інші публікації
З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом

З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом "Автоцивілки"

Сьогодні вступили в дію нові умови по Автоцивілці - з 1 липня 2022 року страхова сума за шкоду по майну збільшується з 130 000 грн до 160 000 грн, по життю та здоров’ю з 260 000 грн до 320 000 грн, а ліміт відшкодування за Європротоколом складатиме 80 000 грн.

Детальніше
Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

У понеділок, 27 червня 2022 року, керівництво компанії завітало до міста Чортків, де відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги одразу двом організаціям, що вкотре подарувала дітям надію та підтримку.

Детальніше
Електронний договір КАСКО від PZU

Електронний договір КАСКО від PZU

Компанія «ПЗУ Україна» запровадила можливість укладення електронного договору КАСКО. Відтепер вам не потрібно їхати до офісу страхової компанії чи викликати страхового агента, ви можете застрахувати свій автомобіль навіть знаходячись за кордоном, а електронний договір завжди буде під рукою у вашому смартфоні.

Детальніше