Збираєтеся на гірськолижний курорт? Спеціальний захист для «лижників» - страховий поліс

Гірськолижний сезон розпочато. Якщо ви теж плануєте, що ваш зимовий відпочинок буде активним, подумайте про страховку. Адже вже давно відомо, що гірськолижний спорт - це підвищений ризик і високий травматизм. За статистикою, кожен десятий гірськолижник повертається з гірськолижного курорту у гіпсі або в бинтах. А за даними страхової компанії «PZU Україна», тільки за січень-лютий 2012 року в компанію надійшло близько 70 звернень «лижників», яким у підсумку компенсували збитки на суму понад 500 000 грн.

Уберегтися від травм не може ніхто - ані новачок, ані досвідчений спортсмен зі стажем. Але застрахуватися від медичних витрат доступно кожному. При цьому пам’ятайте, що звичайна страховка тих, хто виїжджає за кордон (або подорожуючих по Україні) не покриває всі ризики гірського відпочинку. В стандартному полісі такі витрати звичайно виключаються зі страхового покриття.

У цьому році СК «PZU Україна» на основі багаторічного досвіду роботи включила спеціальні опції в програми страхування аматорського відпочинку на гірськолижних курортах (катання на лижах, сноубордах і т.д.).

Комплексна страховка для гірськолижників покриває всі основні ризики (травматичні ушкодження, гостре захворювання, загострення хронічного захворювання і смерть), а також відповідальність перед третіми особами. Страхова компанія організовує постраждалим екстрену невідкладну допомогу, невідкладну стаціонарну допомогу, амбулаторну і стоматологічну допомогу, а також забезпечить медичну евакуацію, репатріацію тіла (в тому числі і транспортування постраждалих за допомогою санітарної авіації). Компенсуються і витрати на відвідування потерпілого в стаціонарі найближчим родичем, а також витрати на телефонні переговори з асистуючою компанією.

Молода спортсменка, незважаючи на професійний досвід, не змогла встояти на лижах, проходячи складну трасу в горах Австрії. У підсумку - перелом декількох кісток ноги і загроза спортивній кар'єрі. Асистуюча компанія організувала необхідну допомогу дівчині. А «PZU Україна» компенсувала вартість рятувального гелікоптера, транспортування до Відня, супровід, лікування в клініці, а також транспортування в Україну. Загальна сума компенсації склала більше 100 тис. грн.

Якщо гірськолижник він заподіяв шкоду іншим відпочиваючим, але його відповідальність застрахована, страхова компанія оплатить лікування постраждалих.

Сноубордист спускався зі схилу, але дорогу йому перегородив лижник, якого менш маневрений сноуборд збив на повному ході. Після чого обидва постраждалих влетіли в пару літніх туристів, які спокійно стояли в сторонці. У результаті: зламано 2 ноги, 1 рука, розбиті 2 обличчя та 1 відеокамера. Винуватець інциденту змушений були оплатити власне лікування і компенсувати збиток потерпілих.

Тарифи на страхування медичних витрат виїжджаючих за кордон в нашій компанії невисокі. Недорого коштує і програма страхування. Ціна страховки коливається від 7 грн. на день до 33,85 грн. / день в залежності від страхової суми, строку страхування та франшизи. Це дешевше вартості 1 підйомника за разове користування. При цьому на ціну страховки не впливають ні місце відпочинку, ні історія страхових випадків туриста. Неважливо і те, яким саме видом гірськолижного спорту займається людина. Якщо в покриття включити страхування відповідальності перед третіми особами з покриттям в 30 000 євро, то вартість збільшиться лише на 15 грн. за добу.

Для подорожуючих по Україні тарифи ще нижчі. Можна сміливо страхуватися на максимальну страхову суму - 20 тис. грн. (мін. 5 тис. грн.) та спокійно кататися на лижних курортах України. Страховий захист обійдеться гірськолижникам приблизно в 24 грн. на день.

Для укладення договору страхування потрібні наступні документи: паспорт (загран. або український) та ідентифікаційний код.

Єдине попередження - не вживайте спиртне і наркотичні речовини. Це і небезпечно, і відшкодовувати збиток страхова компанія не буде, якщо застрахований перебував у стані сп'яніння. Також пам'ятайте, що при настанні події, яка може вважатися страховим, потрібно обов'язково звернутися в call-center компанії. А купуючи поліс, не забудьте повідомити, що ви плануєте займатися аматорськими видами спорту на гірськолижних курортах.

повернутися
Інші публікації
Режим роботи офісу PZU у Запоріжжі 10.08.2018 року

Режим роботи офісу PZU у Запоріжжі 10.08.2018 року

10 серпня 2018 року офіс PZU в м. Запоріжжя за адресою проспект Маяковського, 7 буде зачинено у зв’язку з плановим відключенням електромережі.

детальніше
Завершено процес розподілу отриманого Додаткового інвестиційного доходу (ДІД) за 2017 рік

Завершено процес розподілу отриманого Додаткового інвестиційного доходу (ДІД) за 2017 рік

У ПрАТ СК «ПЗУ Україна страхування життя» (Страховик) завершено процес розподілу отриманого Додаткового інвестиційного доходу (ДІД) за 2017 рік. Ця інформація вже доступна у кабінеті Клієнта PZU Life.

детальніше
PZU Україна знову в топ-списку страхових компаній

PZU Україна знову в топ-списку страхових компаній

PZU Україна посіла третє місце в рейтингу страхових компаній за кількістю оформлених електронних полісів автоцивілки.

детальніше
click fraud detection