Страхова Група «PZU Україна» та міжнародна студентська організація SIFE розпочали просвітницький проект для школярів початкових класів, що отримав назву «Безпечна дорога до школи».
Понад 350 українських студентів та спеціалістів компанії будуть навчати дітей дорожній грамоті за допомогою ігор, анімаційних фільмів, казок та малюнків. Протягом березня – квітня понад 10 000 школярів Львова, Хмельницького, Харкова, Вінниці, Одеси, Севастополя, Іллічевська та Києва візьмуть участь у різноманітних навчальних заходах. Для них організують конкурси, екскурсії інтерактивні тренінги та навіть програмують комп’ютерну гру. Також на дітлахів чекають корисні подарунки.
«Працюючи на ринку автотранспортного страхування, ми щодня стикаємося з випадками, що трапляються на дорогах, - розповідає директор департаменту продажу Страхової групи «PZU Україна» Василь Дужак. – «І більшість з них – через недотримання правил дорожнього руху. Але не через те, що дорослі люди їх не знають, а тому, що несерйозно ставляться до дороги, наражаючи на небезпеку себе та оточуючих. Саме тому ми вирішили організувати цей соціальний проект. Він має не тільки допомогти у навчанні дітей дорожній грамоті, але й звернути увагу дорослих на проблему».
Судячи з перших відгуків дітей та вчителів, школярі з цікавістю ставляться до нових незвичайних «уроків», що запропонували організатори. Сподіваємося, що завдяки проекту дорога до школи дійсно стане для дітей безпечнішою.
Фінансові показники з інвестиційним доходом за 2021 рік
ДетальнішеВітаємо Вас зі світлим святом Великодня! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, гармонії та більше радісних митей.
ДетальнішеТурбота про здоров’я клієнтів – це основна наша задача. Компанія «ПЗУ Україна» продовжує працювати у цей складний для нас усіх час та дбати про те, щоб кожен наш клієнт отримав необхідну медичну допомогу у найкоротші терміни.
Детальніше