PZU - страховой партнер Ternopil Half Marathon "Grand lake"

Украинская PZU снова выступила страховым партнером бегового мероприятия. 18 июня 2017 в Тернополе впервые состоялся полумарафон (Ternopil Half Marathon "Grand lake»), который включал в себя несколько дистанций для взрослых 21 км, 10, 5 км и отдельную программу для маленьких любителей бега.

Особливістю свята стала участь любителів спорту з усіх куточків України, в тому числі і іменитих бігунів, майстрів спорту, призерів чемпіонатів України та міжнародних турнірів. Окрім того, під час напівмарафону відбувся проект «Благодійна миля», де проходив збір коштів на допомогу сім’ям загиблих учасників АТО.

Українська PZU в свою чергу спробувала доповнити захід цікавими конкурсами і подарунками. Ну і, звісно, організувала страховий захист всіх учасників напівмарафону від нещасних випадків.

вернуться
Другие публикации
Победители ноября уже определены. Акция «Застрахуйте имущество на период путешествия и выиграйте сигнализацию для дома AJAХ!»

Победители ноября уже определены. Акция «Застрахуйте имущество на период путешествия и выиграйте сигнализацию для дома AJAХ!»

Приглашаем победителей получить сертификаты на комплект сигнализаций для дома AJAX в отделениях PZU, где были оформлены полисы.

подробнее