ПрАТ СК «ПЗУ Україна» і ПрАТ СК «ПЗУ Україна страхування життя» стали членами Ліги страхових організацій України (ЛСОУ)

13.07.2023 р. ПрАТ СК «ПЗУ Україна» і ПрАТ СК «ПЗУ Україна страхування життя» стали членами Ліги страхових організацій України (ЛСОУ). Також Групою було прийняте рішення припинити членство в Національній асоціації страховиків України (НАСУ) з 31.07.2023 р.

«Група «ПЗУ Україна» займає активну позицію на ринку і ніколи не залишається байдужою до проблем, що виникають як у страхуванні, так і в економіці країни загалом. Саме це спонукало нас доєднатись до ЛСОУ, щоб разом з компаніями-однодумцями, потужним, страховим фронтом працювати над удосконаленням страхового законодавства, імплементувати в нього кращі європейські практики ведення бізнесу, особливо в розрізі прозорості, етичності та відповідальності по зобов'язаннях перед клієнтами» - прокоментував рішення Голова Правління «ПЗУ Україна», Яцек Матусяк.

Президент Ліги страхових організацій України, Віктор Берлін, щиро привітав це рішення Групи «ПЗУ Україна», та зазначив:

«Наші польські колеги разом з нами тут, в Україні, щоденно долають усі виклики, пов’язані з війною. Крім того, на своїй батьківщині, у Польщі, Група «PZU»  разом з усім польським народом допомагають і підтримують мільйонам українців у ці надскладні часи, за що ми їм вдячні!

Впевнений, що така синергія досвіду українських і польських колег значно розширить наші можливості та допоможе нам разом з відбудовою України почати більш інтенсивніше розвивати національний ринок страхування».

Яцек Матусяк також відмітив, що: «Наша Група зацікавлена в тому, щоб у довгостроковій перспективі залишатись важливим та активним гравцем  на українському страховому ринку. Тому, в рамках єдиної структури, ми розраховуємо на ефективне партнерське співробітництво з досягненням всіх поставлених стратегічних цілей».

повернутися
Інші публікації
Агентство S&P змінило прогноз Групи PZU зі стабільного на позитивний

Агентство S&P змінило прогноз Групи PZU зі стабільного на позитивний

Агентство S&P Global Ratings змінило прогноз рейтингу Групи PZU (PZU SA, PZU Życie SA та TUW PZUW) зі стабільного на позитивний.

Детальніше
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Прийміть щирі вітання з Великоднем!

Детальніше
Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

СК «ПЗУ Україна» за перший квартал 2024 року залучила 481 млн грн страхових премій.

Детальніше