Отримай комплект шин в подарунок!

Сезон холодів вже не за горами, отже, саме час подумати про заміну шин на зимові.

Страхова компанія PZU Україна спільно з інтернет-магазином автозапчастин EXIST.UA проводить конкурс в мережі Фейсбук. Розігруємо 2 сертифікати (на 2 і 4 тис. грн.) на придбання будь-якого комплекту шин з асортименту магазину.

Для того, щоб стати учасником конкурсу, потрібно бути користувачем мережі Фейсбук та виконати прості умови: https://goo.gl/rAKFi1.

Поспішайте долучитися до учасників конкурсу, адже переможців буде визначено зовсім скоро. Акція триває до 30 жовтня включно. 

Віримо, що цього разу пощастить саме вам!

повернутися
Інші публікації
PZU - страховий партнер Ternopil Half Marathon “Grand lake”

PZU - страховий партнер Ternopil Half Marathon “Grand lake”

Українська PZU знову виступила страховим партнером бігового заходу. 18 червня 2017 року в Тернополі вперше відбувся напівмарафон (Ternopil Half Marathon “Grand lake”), який включав в себе кілька дистанцій для дорослих 21 км, 10, 5 км та окрему програму для маленьких любителів бігу.

детальніше
Конкурс серед  туристичних агентств, які спеціалізуються на організації поїздок в США

Конкурс серед туристичних агентств, які спеціалізуються на організації поїздок в США

В період з 19 червня 2017 року по 28 липня 2017 року ПрАТ СК «ПЗУ Україна страхування життя» проводить конкурс серед туристичних агентств, які спеціалізуються на організації поїздок в США (круїзи)

детальніше
Оголошено інвестиційний дохід за результатами 2016 року

Оголошено інвестиційний дохід за результатами 2016 року

Компанія затвердила річну прибутковість від інвестування коштів страхових резервів, сформованих за діючими договорами страхування життя за 2016 рік.

детальніше
click fraud detection