Прес-служба

СК «PZU Україна» відзначає зростання страхових платежів в секторі агрострахування за підсумками 2011 року

За підсумками сезону 2010-2011 рр.. зростання страхових платежів СК «PZU Україна» у порівнянні з попереднім аналогічним періодом складає 70%. На 30% зріс обсяг надходжень у страхуванні озимих посівів сезону 2011-2012.

детальніше
Корисна та приємна справа від «PZU Україна Страхування Життя»

Корисна та приємна справа від «PZU Україна Страхування Життя»

Компанія зі страхування життя не тільки турбується про комунікацію зі своїми клієнтами, а й дарує сувеніри.

детальніше

Автоцивілка та шини до машини – повний привід застрахуватись!

Кожен автомобіліст знає, що комплект зимових шин для авто – важлива річ, яка підвищує рівень безпеки авто. Але ще більш важливим для всіх водіїв є поліс автоцивілки, що дає страховий захист. Тому для відповідальних автовласників пересуватися на авто без полісу ОСАЦВ так само неможливо, як і виїхати на дорогу без комплекту зимової гуми в ожеледь.

детальніше

Не хочете "загубитися" у страховій компанії? Поновіть власні контактні дані!

Щоб завжди залишатися на зв'язку зі своєю страховою компанією, «PZU Україна Страхування Життя» рекомендує своїм клієнтам оновити власні дані в базі страхової компанії. У вас змінилася адреса проживання, номер мобільного телефону або інші особисті дані? Повідомте про це агента «PZU Україна Страхування Життя». З 1 серпня по 30 вересня 2011 року агенти власної агентської мережі компанії запропонують своїм клієнтам заповнити Заяву-анкету, яка одночасно є письмовою заявою на внесення змін до договору страхування.

детальніше