Small

Ви — достатньо досвідчений та обережний водій. Дотримуватись правил дорожнього руху — основне правило для Вас підчас руху в нестримному потоці автомобілів міських вулиць та доріг. Ви обираєте спокій та впевненість, обираєте те, що подобається Вам та Вашій сім`ї. Ваш автомобіль надійний в щоденній експлуатації та незамінний помічник під час відпочинку та подорожей, економічний і не завдає клопоту в обслуговуванні. Автомобіль дає можливість насолоджуватись життям, не втрачаючи відчуття відповідальності, розділяти радощі з рідними та друзями. Залишається додати трохи впевненості і спокою з допомогою страхового захисту. Опція «Small» містить достатній рівень захисту та оптимальний набір сервісних послуг.

Ризики Повне КАСКО
Територія дії Україна
Умови нічного зберігання (з 23-00 по 06-00) Місце безпечного зберігання (гараж, підземний паркінг, стоянка, що охороняється, тощо)
Франшиза Безумовна 0,5% від страхової суми по першому страховому випадку, 1% від страхової суми по другому страховому випадку, 2% від страхової суми по третьому страховому випадку, 3% від страхової суми при настанні четвертого та наступних страхових випадків.
Водії

Стаж - від 2-ох років;

Вік - від 26 до 55 років

Амортизаційний знос Враховується
Сплата страхової премії Одноразово (100%)
Умови виплати страхового відшкодування «Оцінка» - виплата страхового відшкодування згідно оцінки Страховика по системі Audatex або Eurotax, Вигодонабувачу або Страхувальнику.
Ліміт відшкодування «ЗДС» (агрегатний) - зі зменшенням ліміту відшкодування на розмір відшкодування
Ексклюзивні умови та додатковий сервіс:

Інформаційний сервіс – так;

Витрати на транспортування – 300 грн.;

Отримання документів – 1000 грн.


повернутися