AVTOMIX

Ви не уявляєте собі з чого складається вартість страховки Вашого авто? Вам набридло переплачувати за непотрібний сервіс, які містять в собі «стандартні» програми страхування? Ви хочете самостійно обирати свій страховий захист та платити лише за те, що насправді Вам потрібно? СК «PZU Україна» надає Вам таку можливість! Ми пропонуємо Вам «створити» свій власний, індивідуальний, договір страхування. Ви маєте можливість обирати лише ті ризики, опції та системами відшкодування, які допоможуть отримати вигідний та необхідний продукт — договір страхування, який задовольняє всі Ваші потреби.

«AVTOMIX» — це можливість сконструювати страхове покриття для власного автомобіля, виходячи зі свого досвіду, можливостей, бажань та ресурсів. Це продукт, який може задовольнити вимоги будь-яких водіїв: заощадливих, досвідчених та обережних, цінителів престижу та комфорту.

Умови страхування (ризики, франшизи, територія дії договору, умови нічного зберігання, умови виплати відшкодування і т.д.) обираються клієнтом.

повернутися