Захист працівників від ризиків

Захист працівників від непередбачуваних життєвих обставин гарантують програми ризикового страхування життя, які можуть забезпечити значні виплати у разі смерті, інвалідності, критичного захворювання, травми, госпіталізації працівника тощо. 

Невеликі страхові платежі забезпечать отримання суттєвої суми грошей, яка стане у нагоді родині працівника та покриє його лікування, медичні витрати чи дорогу реабілітацію.

Переваги програми
Програми забезпечуть захист у разі настання нещасних випадків як на підприємстві, так і в побуті, а також при загостренні хвороб чи діагностуванні тяжких захворювань, що несуть загрозу життю чи здоров'ю людини.
Ризикове страхування виконує соціальну функцію, адже допомагає працівнику і його родині здолати життєві і матеріальні труднощі, спричинені хворобою чи нещасним випадком, та адаптуватися до нових реалій життя, якщо з годувальником сталося непоправне.

Отже, якщо у своїй повсякденній діяльності Ви стикаєтесь з проблемою "Де знайти вільні кошти для надання матеріальної допомоги працівнику чи його родині" у разі діагностування тяжкого захворювання (рак, інсульт, інфаркт та ін.), травм, тимчасової або постійної втрати працездатності чи смерті працівника, звертайтеся до PZU та отримайте консультацію і пропозицію, що врахує всі потреби підприємства з формування соціального компенсаційного пакету.