Пенсійне забезпечення (накопичення)

Турбота про майбутній добробут та забезпечену старість працездатного населення - основна мета кожної пенсійної системи будь-якої країни. Проте українське сьогодення викриває великі недоліки нашої національної пенсійної системи: мізерні пенсії, падіння рівня життя осіб похилого віку, нездатність забезпечити їх належними медичними чи соціальними послугами. Але з цієї кризової ситуації є вихід: придбання пенсійної чи накопичувальної програми страхування життя працівників.

Перевагами цих програм є, безумовно: утримання цінних висококваліфікованих кадрів, мотивація та підвищення лояльності працівників, податкові пільги для підприємства.

Додатково ці програми передбачають виплати у разі відходу з життя працівника та, в залежності від наповнення, можуть також включати і деякі інші ризики.
Поступове формування майбутнього фінансового бонусу для працівника, системи "золотих наручників", додаткова фінансова подяка при виході на пенсію дозволить створити на підприємстві сприятливі умови праці, буде для працівника суттєвим аргументом "за" при роздумах, чи залишитися працювати на цьому підприємстві.

Отже, якщо підприємство бажає накопичити кошти для подальших мотиваційних виплат працівникам у разі досягнення пенсійного віку чи дожиття до певної дати або події, звертайтеся до PZU та отримайте відповіді на всі питання та побажання.